Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
13.08.2019
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
Ciastolin z Play-Doh je jednou z tých hračiek, ktoré milujú batoľatá aj ich rodičia. Každý pravdepodobne počul o pozitívnom vplyve plastickej hmoty na... čítať celé
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
13.08.2019
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
Clementoni je rodičom dobre známy pre hračky a súpravy, ktoré učia hrou a podporujú vývoj batoľat. Tentoraz sa pozrieme na vzdelávaciu hru „Hovoriace ... čítať celé
Steer ball - stojí za to veriť reklame?
13.08.2019
Steer ball - stojí za to veriť reklame?
Bláznivá guľôčka z EPEE sa vrátila do nového prostredia. Druhá séria je úplne iná, ešte šťastnejšia smejkovia, navyše dve rôzne na jednej gule. Testuj... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. "Arktická letecká doprava" - 60193 Lego City
13.08.2019

"Arktická letecká doprava" - 60193 Lego City

Séria Lego City, ktorá sa týka Arktídy, nielenže poskytuje skvelú zábavu, ale rozširuje aj vedomosti o tejto záhadnej, ťažko prístupnej oblasti našej planéty, spojenej s ľadom. „Arktická letecká doprava“ od prvého kontaktu s ním vzbudzuje u dieťaťa zvedavosť, nabáda klásť otázky o bielej krajine a hľadať odpovede na ne.

Špecifikácia:

Montážne pokyny

"Arktická letecká doprava"

Mimoriadne dôležitý výskum v Arktíde vyžaduje dopravné prostriedky. Prostriedky leteckej dopravy vám umožňujú prepravovať cenné nálezy, často značnej veľkosti. Na tento typ úlohy sa používa štvorotorový vrtuľník, ktorý je kombináciou klasického vrtuľníka, lietadla a drónu. Toto ešte nebolo!

Pohyblivé lyže umiestnené v podvozku umožňujú pristátie a pohyb aj v najťažších častiach Arktídy. V kabíne sa posádka ľahko zmestí a navijak bezpečne prepraví úžasné nálezy.

Okrem helikoptéry je v súprave aj malá štvorica. Vďaka tomu sa výskumník dostane kamkoľvek, pomocou krumpáča a pílky na zhromažďovanie materiálu na analýzu.

Celá séria Lego City súvisiacich s Arktídou

Toto nie je príliš veľká súprava, ale najoptimálnejšia, pokiaľ ide o začatie dobrodružstva v tejto tematickej sérii. Rozhodli sme sa kúpiť súpravu „Arktickej leteckej dopravy“ a neľutujeme ju. Určite to nebude náš posledný arktický súbor. Dizajn vrtuľníka je komplexný a môže si vyžadovať rodičovskú pomoc. Z tohto dôvodu by mal štvorec a kúsok ľadu zostaviť dieťa bez väčších problémov.

Photo 7 Mini figures

Technické údaje

Súprava Lego City 60193 „Arctic Air Transport“ obsahuje:

 • vrtuľník na špeciálne úlohy so štyrmi rotujúcimi rotormi, podvozkom s pohyblivými lyžami a navijakom s lanom a háčikom potrebným na prepravu, napríklad ľadovými blokmi,
 • quad
 • dve miniatúry prieskumníka: horolezec a arktický pilot,
 • tigria postava tigra,
 • blok ľadu s hákom, ktorý sa zhoduje s hákom vo vrtuľníku, v ktorom je umiestnený tygr so šabľou,
 • príslušenstvo: dva výbrusy a píla.

 • Rozmery pre štvorotorový vrtuľník: približne 8 x 25 x 30 cm

 • Rozmery štvorca: približne 5 x 7 x 5 cm
 • Rozmery ľadového bloku: približne 7 x 3 x 8 cm

Zábavné dojmy

Priznávam, že na fotografii vyzerá kombinácia lietadla, vrtuľníka a robota dosť zvláštne, ale pri hraní tohto dojmu prechádza a pripúšťam, že tento vzduchový stroj funguje skvele. Rotačné obežné kolesá sú jednoducho skvelé. Lietajú dlho a nepotrebujú veľa sily, aby ich uviedli do pohybu. Vrtuľník je skutočne veľký. Lietanie jednou rukou nie je také ľahké. Cvičenie robí dokonalé, takže je to všetko prax. Keď si dieťa zvykne na váhu a rozmery vrtuľníka, je čas zvládnuť simultánny let a uviesť rotory do pohybu, ako aj spustiť a odmotať lano s háčikom na navijaku.

Quad príjemne prekvapí. Druh malého, skromného a úžasného! Môj syn s ním veľmi často hrá. Jeho nespornými výhodami sú pevná konštrukcia a veľmi veľké kolesá. Skvelý doplnok k vrtuľníku.

Priznávam, že som bol voči tejto sade skeptický, ale rýchlo som si to rozmyslel. Obežné kolesá fungujú dokonale! Niektorí ľudia si sťažujú na nálepky a problém s ich umiestnením, ale myslím si, že je to otázka trpezlivosti a presnosti pri ich aplikácii.

Odporúčam nielen ako hračku pre chlapca, ale aj ako didaktickú pomôcku, ktorá plní svoju funkciu s cieľom zaujať dieťa vo svete okolo nás a preskúmať jeho najvzdialenejšie kúty .

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk