Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
13.08.2019
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
Ciastolin z Play-Doh je jednou z tých hračiek, ktoré milujú batoľatá aj ich rodičia. Každý pravdepodobne počul o pozitívnom vplyve plastickej hmoty na... čítať celé
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
13.08.2019
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
Clementoni je rodičom dobre známy pre hračky a súpravy, ktoré učia hrou a podporujú vývoj batoľat. Tentoraz sa pozrieme na vzdelávaciu hru „Hovoriace ... čítať celé
Steer ball - stojí za to veriť reklame?
13.08.2019
Steer ball - stojí za to veriť reklame?
Bláznivá guľôčka z EPEE sa vrátila do nového prostredia. Druhá séria je úplne iná, ešte šťastnejšia smejkovia, navyše dve rôzne na jednej gule. Testuj... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. "Čas duší" - prehľad hry
09.08.2019

"Čas duší" - prehľad hry

Spočiatku som vynechal hru "

Godzina duszków” w naszych zakupach. Wydawało mi się, że nie jest dla nas. Co prawda na obecnym etapie dla mojego 4-latka jest zbyt skomplikowana, ale bardzo chętnie w nią gramy.

zdje ecie 1

Obsah balenia

„Time of the sprites“ je určite jednou z väčších hier z hľadiska objemu. Krabica je naozaj veľká. Dynamika, s akou bola táto hra vytvorená, si to vyžaduje a bolo takmer nemožné tomu zabrániť. Obsah skrinky je pôsobivý, pretože sa autorom podarilo zmestiť aj strašidelný hrad ! Vo vnútri nájdete: prvky strašidelného hradu (spodná časť škatule, doska a jej vystuženie a 8 stien), 6 magických predmetov a 8 strašidiel (vo forme kovových diskov s nálepkami), 16 misijných kariet, 12 strašidel, maska zo Strasia, prútik s magnetom , digitálne počítadlo a inštrukcia.

zdje ecie 2

podstata hry

Hráči sa spoločne snažia pomôcť malej sprite Stras v zložení skúšky, ktorá je vstupom do elitnej skupiny Haunters. Za týmto účelom bude každý hráč hrať nejaký čas strašidelný duch a so zavretými očami preskúma strašidelný hrad pomocou magnetického prútika . Ak sa hráčom podarí splniť úlohy zo všetkých misijných kariet, vyhrá hru a malý duch sa stane jedným zo skúsených Hauntedovcov.

zdje ecie 3

Príprava hry

Začíname predložením strašidelného hradu v súlade s podrobnými pokynmi v príručke. Potom nalepte nálepky na kovové disky. Zamiešame karty misií a vyberáme 6 kariet, ktoré budú potrebné pre hru. Po stranách dosky umiestnime 10 dlaždíc ducha. Ostatné prvky hry (maska, prútik a meter) sú umiestnené vedľa strašidelného hradu.

zdje ecie 4

Hráči sedia po stranách strašidelného hradu . Najstarší hráč začína. Najprv bude hrať úlohu Strasia, tak si oblieka masku, ale nezakryje mu oči. Popadne prútik a umiestni ho na farebné štartovacie pole. V tomto okamihu si prvý hráč zakryje oči. Go!

zdje ecie 5

Postup hry

Jeden z ďalších hráčov odhalí prvú kartu zo zásobníka misijných kariet. Na karte sa zobrazia 2 kúzelné predmety, ktoré musí hráč so zaviazanými očami nájsť . Úlohou ostatných hráčov je dať hráčovi pokyny pohybujúce sa prútikom s maskou na tvári.

zdje ecie 6

Prútik sa musí držať dosky. Hradné steny sú prekážkami a je potrebné sa im vyhnúť . Držte prútik čo možno kolmo. Pri zbieraní magických predmetov musíte dávať pozor na duchov. Keď sa duch prilepí na prútik, hráč ho musí priviesť na štartové pole a jeho pohyb končí

zdje ecie 7

Výhra je možná iba pri úspešnej spolupráci všetkých hráčov . Ak sa im podarí dokončiť všetky misie spolu v danom čase, vyhrá. Ak prekročia časový limit alebo pritiahnu prútik do prútika, prehrá. Pokyny k hre obsahujú špeciálnu tabuľku s pokynmi až pre 5 herných variantov v závislosti od úrovne obtiažnosti prispôsobenej schopnostiam a veku hráčov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk