Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
23.08.2019
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
Ako vyzdobiť izbu milenca Star Wars? Tu je niekoľko návrhov, ktoré z detskej izby urobia fantastický svet obľúbených postáv. Sila môže byť s vami! čítať celé
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
23.08.2019
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
Špeciálny deň vyžaduje špeciálne nastavenie. Ak sa pýtate, čo by mal dať malému chlapcovi, ktorý vstúpil do krstu, naznačujeme náznak: premýšľajte o n... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Život každého malého hráča
09.08.2019

Život každého malého hráča

Spočiatku som vynechal hru "

Godzina duszków” w naszych zakupach. Wydawało mi się, że nie jest dla nas. Co prawda na obecnym etapie dla mojego 4-latka jest zbyt skomplikowana, ale bardzo chętnie w nią gramy.

zdje ecie 1

Obsah balenia

„Time of the sprites“ je určite jednou z väčších hier z hľadiska objemu. Krabica je naozaj veľká. Dynamika, s akou bola táto hra vytvorená, si to vyžaduje a bolo takmer nemožné tomu zabrániť. Obsah skrinky je pôsobivý, pretože sa autorom podarilo zmestiť aj strašidelný hrad ! Vo vnútri nájdete: prvky strašidelného hradu (spodná časť škatule, doska a jej vystuženie a 8 stien), 6 magických predmetov a 8 strašidiel (vo forme kovových diskov s nálepkami), 16 misijných kariet, 12 strašidel, maska zo Strasia, prútik s magnetom , digitálne počítadlo a inštrukcia.

zdje ecie 2

podstata hry

Hráči sa spoločne snažia pomôcť malej sprite Stras v zložení skúšky, ktorá je vstupom do elitnej skupiny Haunters. Za týmto účelom bude každý hráč hrať nejaký čas strašidelný duch a so zavretými očami preskúma strašidelný hrad pomocou magnetického prútika . Ak sa hráčom podarí splniť úlohy zo všetkých misijných kariet, vyhrá hru a malý duch sa stane jedným zo skúsených Hauntedovcov.

zdje ecie 3

Príprava hry

Začíname predložením strašidelného hradu v súlade s podrobnými pokynmi v príručke. Potom nalepte nálepky na kovové disky. Zamiešame karty misií a vyberáme 6 kariet, ktoré budú potrebné pre hru. Po stranách dosky umiestnime 10 dlaždíc ducha. Ostatné prvky hry (maska, prútik a meter) sú umiestnené vedľa strašidelného hradu.

zdje ecie 4

Hráči sedia po stranách strašidelného hradu . Najstarší hráč začína. Najprv bude hrať úlohu Strasia, tak si oblieka masku, ale nezakryje mu oči. Popadne prútik a umiestni ho na farebné štartovacie pole. V tomto okamihu si prvý hráč zakryje oči. Go!

zdje ecie 5

Postup hry

Jeden z ďalších hráčov odhalí prvú kartu zo zásobníka misijných kariet. Na karte sa zobrazia 2 kúzelné predmety, ktoré musí hráč so zaviazanými očami nájsť . Úlohou ostatných hráčov je dať hráčovi pokyny pohybujúce sa prútikom s maskou na tvári.

zdje ecie 6

Prútik sa musí držať dosky. Hradné steny sú prekážkami a je potrebné sa im vyhnúť . Držte prútik čo možno kolmo. Pri zbieraní magických predmetov musíte dávať pozor na duchov. Keď sa duch prilepí na prútik, hráč ho musí priviesť na štartové pole a jeho pohyb končí

zdje ecie 7

Výhra je možná iba pri úspešnej spolupráci všetkých hráčov . Ak sa im podarí dokončiť všetky misie spolu v danom čase, vyhrá. Ak prekročia časový limit alebo pritiahnu prútik do prútika, prehrá. Pokyny k hre obsahujú špeciálnu tabuľku s pokynmi až pre 5 herných variantov v závislosti od úrovne obtiažnosti prispôsobenej schopnostiam a veku hráčov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk