Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
23.08.2019
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
Ako vyzdobiť izbu milenca Star Wars? Tu je niekoľko návrhov, ktoré z detskej izby urobia fantastický svet obľúbených postáv. Sila môže byť s vami! čítať celé
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
23.08.2019
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
Špeciálny deň vyžaduje špeciálne nastavenie. Ak sa pýtate, čo by mal dať malému chlapcovi, ktorý vstúpil do krstu, naznačujeme náznak: premýšľajte o n... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. „Dragon Island“ od Granny
13.08.2019

„Dragon Island“ od Granny

Je všeobecne známe, že väčšina detí má rád drakov a niektorí ich dokonca milujú. Pre tieto fantastické stvorenia existuje niečo magické a príťažlivé. Preto

Wyspa smoków”. Przyjrzyjcie się jej dokładnie i poznajcie przebieg rozgrywki. samotný obal „Dragon Island“ a jeho názov znamenajú, že ho malé ruky okamžite chytia . Ďalšou rovnako veľkou výhodou je integrácia logickej hry do hry. Kreatívne, estetické a rozvíjajúce sa - to je „

dračí ostrov 1

Obsah balenia

Hra „Dragon Island“ je dodávaná v pevne vyrobenom balení. Je to síce trochu „nafúknuté“ s nerozvinutým priestorom vo vnútri, ale je to nevyhnutný postup na bezpečné vloženie hrubej lepenky. Grafika tabuľky a prvky hry sú pre oko veľmi príjemné a rafinované . Rámček obsahuje:

  • hracia doska,
  • 4 drevené prehrávače,
  • 9 hradných žetónov,
  • 5 dračích žetónov,
  • drevené kocky,
  • 4 znakové značky
  • inštrukcie.

dračí ostrov 2

Podstata hry

„Ostrov drakov“ je kooperatívna hra, v ktorej musia malí hráči spolupracovať, aby vyhrali. Hlavným cieľom tímu je zhromaždiť všetky časti hradu a prestavať ho . Hra obsahuje hádanky, ktoré deti tak veľmi milujú. Malí hráči to musia urobiť skôr, ako draci zablokujú cestu na Dračí útes (oranžové polia). Ak sa drakom podarí zablokovať cestu, deti zlyhajú.

dračí ostrov 3

Príprava hry

Umiestnite hraciu dosku do stredu stola, na podlahu, na miesto, kde by sme radi hrali a sme príjemní. Je dôležité, aby mal každý pohodlný prístup na hraciu plochu a mohol sa voľne pohybovať pomocou pešiaka.

dračí ostrov 4

Na hraciu plochu v poli Dragon Cave (v ľavom hornom rohu) umiestnime žetóny draka, žetóny hradu umiestnime na žlté políčka a hracie prvky sa umiestnia na počiatočné pole. Značky okrúhlych znakov sa na hre nezúčastňujú. Ich účelom je iba pripomenúť, kto hrá s akou farbou.

dračí ostrov 5

dračí ostrov 6

Priebeh hry

Autor hry navrhuje, aby hru začal vždy najmladší hráč. Účastníci hodia kockami jeden po druhom a pohybujú figúrkami okolo hracej plochy podľa počtu medzier, ktoré zodpovedajú počtu bodov na kockách. Ak hráč zastaví na poli s časťou hradu, vezme ho z hracej plochy a položí ho pred seba. Ak už má zlomok hradu, nemôže si vybrať iný. Fragment hradu je možné umiestniť na príslušné pole na jeho obryse až po úplnom kolese hracej plochy.

Ak obraz draka spadne počas hodenia kockami, musí hráč premiestniť prvého draka do frontu o jedno miesto . Keď hráč vstúpi na pole s drakom, musí utiecť a schovať sa v Enchantovanom lese, t. J. Uprostred hracej plochy. A keď sa tam dostane, hodí kockami do svojej fronty.

Keď sa slnko valí počas kockového hodu, hráč môže pohybovať pešiakom o ľubovoľný počet medzier od 1 do 5 alebo premiestniť svojho pešiaka alebo pešiaka iného hráča z Enchanted Forest a vrátiť sa do hry.

Hra končí víťazstvom tímu pre všetkých hráčov , ak sa im podarí úplne prestavať hrad skôr, ako posledný drak dosiahne posledné voľné oranžové pole, inak každý prehrá.

dračí ostrov 7

Dojmy

„Dragon Island“ je jednou z hier, ktorá zaručuje jedinečnosť nasledujúcich hier. Je to hlavne kvôli veľkej náhodnosti hry. Všetko naozaj nezávisí od našej taktiky a plánovania následných krokov, ale od toho, čo dopadne na členok. „Wyspa smoków” to gra pozbawiona negatywnej interakcji, dzięki czemu jest wręcz idealna dla najmłodszych. Je určený pre deti od 5 rokov, aj keď môj štvorročný je s ňou skutočne dobrý.

Hra je pomerne dynamická, udržuje vás v napätí až do samého konca. Za zmienku stojí, pretože vyniká medzi doskovými hrami pre deti. Rozvíja a upevňuje zručnosti

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk