Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
23.08.2019
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
Ako vyzdobiť izbu milenca Star Wars? Tu je niekoľko návrhov, ktoré z detskej izby urobia fantastický svet obľúbených postáv. Sila môže byť s vami! čítať celé
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
23.08.2019
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
Špeciálny deň vyžaduje špeciálne nastavenie. Ak sa pýtate, čo by mal dať malému chlapcovi, ktorý vstúpil do krstu, naznačujeme náznak: premýšľajte o n... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Zábavný park
13.08.2019

Zábavný park

Väčšina blokov Lego Duplo je deťom známa. Veľké, s hrubými stenami, nezničiteľné. V našom dome boli ubytovaní 4 roky. Teraz zažívajú renesanciu vďaka svojmu mladšiemu synovi mladšiemu ako 2 roky. „Zábavný park“ nás lákal otočným karuselom a sklíčkami. Tu sú!

1

Špecifikácia:

Bloky: Lego Riadok: Duplo Model: Zábavný park Katalógové číslo: 10841 Počet prvkov: 61 Vek: 2 - 5 rokov

2

"Lego Duplo"

Lego Duplo nastavil "

Wesołe miasteczko” umożliwia dziecku zbudowanie własnego lunaparku. Do dyspozycji ma ono bardzo dużo klocków w różnych kształtach i rozmiarach. Takich elementów nie znajdziemy w innych zestawach Lego Duplo, nie licząc „Dużego wesołego miasteczka”.

Inštrukcia zahrnutá v sade obsahuje až 5 rôznych možností usporiadania atrakcií v zábavnom parku:

 • Základný jednoúrovňový otočný karusel, predajňa cestovných lístkov, miesto na oddych so stolom a stoličkami a sladký stánek,
 • rozsiahly dvojposchodový otočný karusel,
 • otočný mini kolotoč pre deti s rozsiahlou pokladňou,
 • skvelé pódium, kde môžu hrať deti a dospelí.

3

Základnú štruktúru je možné zostaviť krok za krokom podľa pokynov. Ostatné varianty sú zobrazené a montáž vyžaduje rodičovskú pomoc. Schopnosť vybudovať až 5 rôznych štruktúr je senzačná! Toto riešenie povzbudzuje dieťa, aby sa pokúsilo vytvoriť svoje vlastné nekonvenčné štruktúry, a tak rozvíja jeho fantáziu.

4

Technické údaje:

Zábavný park Lego Duplo 10841 obsahuje:

 • otočný karusel so 4 postavami koňa a funkciou výstroja,
 • 4 figúrky: mama, otec, chlapec a dievča,
 • stáť s dvoma vlnitými sklíčkami,
 • pokladňa s otváracím oknom,
 • automat na nápoje,
 • stôl a stoličky
 • navyše: blok s meracou páskou, stroj so žuvačkou, zmrzlinou a vstupnou značkou do zábavného parku,
 • príslušenstvo: fotoaparát a pohár.

 • Rozmery karuselu: približne 23 x 21 x 19 cm

 • Rozmery posúvača: približne 14 x 9 x 19 cm
 • Rozmery pokladne: približne 13 x 6 x 3 cm

56

Zábavné dojmy

Zábavný park zaujme veľkým počtom neobvyklých blokov. Je škoda, že sada neobsahovala trochu viac základných blokov, ktoré by vám umožnili stavať väčšie prvky zábavného parku. Karusel s funkciou otáčania vďaka kombinovaným dvom rýchlostiam robí deti a dospelých pri hraní šťastnými. V tomto súbore som sa s takýmto riešením stretol prvýkrát a pripúšťam, že by bolo pekné, keby sa objavovalo častejšie. Jednoduchá stavebná procedúra ešte viac priblíži zábavu. V každej z 5 variantov prvkov lunaparkov môžete použiť striedanie prvkov.

Dieťa hrajúce so súpravou Lego Duplo si rozvíja zručnosti súvisiace s malými aj veľkými motorickými zručnosťami. Rôzne možnosti vytvárania prvkov zvyšujú možnosti hrania rôznych scén a hrania rolí rodičov a detí v rôznych situáciách, napríklad počas scénického predstavenia, na karuseli alebo pri bežnom jedle.

Mám rád všetky súpravy Lego Duplo z hľadiska ich odolnosti a senzačného výkonu. Som šťastný, keď nesú príbeh a podporujú vzdelávanie detí. Táto sada rozhodne rozvíja predstavivosť dieťaťa a učí ho hrať samostatne. Bez ďalších základných blokov to môže byť dosť nudné. Ak však máte doma aspoň jednu stavebnicu s jednoduchými blokmi, nemáte koniec.

Skvelý návrh na darček k narodeninám pre chlapcov aj dievčatá. Podľa môjho názoru je veľká väčšina tehál Lego Duplo univerzálna, pokiaľ ide o pohlavie dieťaťa. Táto súprava je toho dobrým príkladom. Zábava pre celú rodinu!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk