Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. 5 hier pre predškolákov na Deň sv. Ondreja

5 hier pre predškolákov na Deň sv. Ondreja

Hádajúc meno budúceho manžela alebo manželky alebo píšuce, ktorí budú stáť na prvom mieste na svadobnom koberci, väčšina predškolákov nebude mať záujem. Preto pri plánovaní večera sv. Ondreja, na ktorom sa budú deti zúčastňovať, stojí za to mať sériu hier, ktoré budú zahŕňať najmladších. Tu je niekoľko návrhov:

1. Borovica sv. Ondreja

Latinská zábava rozbíjať farebné

ogromny cukierek, lub dopasować piniatę do motywu przewodniego imprezy. piniaty coraz częściej pojawia się na dziecięcych przyjęciach również w naszym kraju. Wieczór wróżb to świetna okazja do zawieszenia jej pod sufitem. Do wyboru mamy rozmaite kształty i wielkości. Możemy się zdecydować na uniwersalny, np. Vo vnútri by ste mali nájsť malé sladkosti a farebné konfetti. Nemôžeme zabudnúť na to najdôležitejšie alebo veštenie. Môžu to byť malé karty s dobrými proroctvami na budúci čas, napr. „Tento rok splníte jeden zo svojich snov, stretnete nového priateľa.“ Počas hrania deti zasiahli pi piata špeciálnou paličkou a prechádzajú ju z ruky do ruky. Ten, komu sa to podarí rozbiť, bude mať tento rok veľa šťastia. Potom všetky deti zbierajú sladkosti roztrúsené po zemi a samozrejme veštnícke karty.

2. Kto budem, keď vyrastiem

tiulowa spódniczka baletnicy to tylko kilka propozycji. Warto wybierać je tak, aby skojarzenia były dla maluchów oczywiste. Uczestnicy zabawy ustawiają się w koło. Prowadzący zabawę podchodzi do każdego z workiem, a dziecko losuje jeden rekwizyt. Akcesoriów do wyboru powinno być nieco więcej niż dzieci, aby także ostatnia osoba miała wybór. Chętne dzieci mogą wykorzystać wylosowane produkty w sposób, do jakiego są przeznaczone, i zaprezentować wszystkim, kim będą w przyszłości. kuchenny fartuch, stetoskop, kluczyki do samochodu czy Czapka policjanta, Na túto hru potrebujeme veľké taška av nej čo najviac doplnkov, rekvizity a pomôcky symbolizujúce rôzne povolania a profesie .

3. Plnenie priania

Každé dieťa má určite sen, ktorý by chcel splniť čo najskôr.

woreczek z drobnymi monetami, np. grosikami, po jednej dla każdego uczestnika. Na stoliku stawiamy dużą miskę, najlepiej metalową, aby było słychać brzęk. Dzieci ustawiają się w kolejce i jedno po drugim, intensywnie myśląc o swoim marzeniu, wrzucają monetę do miski. Tym, którzy trafili, na pewno wkrótce się spełni, a ci, którzy spudłowali, koniecznie powinni spróbować jeszcze raz. Večer sv. Ondreja je vynikajúcou príležitosťou využiť kúsok mágie, ktorá vám pomôže splniť tie najdôležitejšie priania . Pred začiatkom hry sa musíme pripraviť

4. Závod na obuv

Toto je najtradičnejšia zábava sv. Ondreja, veľká aj malá. V tradičnej verzii topánky pretekali za prahom, pre deti môžeme určiť cieľ preteku pomocou kolorowych wstążek. . Ak sa na hre zúčastní väčšia skupina účastníkov, bude dobré nastaviť skrútená dráha, napr. lepiaca páska na podlahe. Vďaka tomu bude zábava dlhšia a ešte vzrušujúcejšia. Deti v akomkoľvek poradí - alebo napríklad od najstarších po najmladšie - si svoje topánky položili jeden po druhom, vlastník poslednej topánky ju presunie na začiatok a do cieľa. Víťaz závodu čaká na úspešné udalosti v novom roku.

5. Namiesto nalievania vosku

Fortune rozprávanie z roztaveného vosku možno ľahko nahradiť rovnako návykovou, ale oveľa bezpečnejšou zábavou. Namiesto horúcich sviečok používajte plagátové farby, najlepšie do pohárov alebo veľkých túb. Budete tiež potrebovať listy papiera a samozrejme kľúč. Každé dieťa cez ňu naleje malú farbu a potom ju zloží na polovicu. Po rozvinutí sa začne najzaujímavejšia časť hry - zisťovanie, aký tvar sa tam objavil a čo symbolizuje pre malú veštcovňu.

Večer svätého Ondreja strávený s deťmi môže byť príležitosťou znovu objaviť zábavu spojenú s veštením. . Je však potrebné upozorniť deti, že v tento deň sa počíta predovšetkým dobrá zábava a čas strávený spoločne a všetky proroctvá by sa mali ošetrovať zrnkom soli.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk