Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. 7 najlepších vzdelávacích hračiek s magnetmi

7 najlepších vzdelávacích hračiek s magnetmi

Vďaka magnetom, hádanky, labyrinty alebo knihy získajú úplne novú kvalitu a ich opakované používanie nebude dlho nudné. Predstavujeme najzaujímavejšie návrhy na vzdelávanie .

1. Labyrint

Magnetyczny labirynt - hračka, ktorú môžu bezpečne používať aj deti. Skladá sa z drevenej dosky s vyrezávanými tunelmi pokrytými plastovým oknom. Môže mať rôzne tvary, od najjednoduchších geometrických útvarov po tvary , napríklad slimáka alebo včely. Vo vnútri je niekoľko farebných kovových guličiek. Pomocou dotykového pera s magnetom pripevneným k súprave ich chytte a odveďte na vyznačené miesta. Koncentrácia hračiek sa vyvíja, rozvíja manuálne zručnosti a pripravuje sa učiť písať

2. Neocube

Neocube - Sada guličiek vyrobených z neodýmových magnetov, ktoré sú veľmi silne priťahované. Vďaka nemu máme fantastickú hádanku, ktorá vás núti hrať hodiny. Guľky sa navzájom priťahujú veľmi silno, čo vám umožňuje kombinovať ich v ľubovoľnej konfigurácii a vytvárať zložitejšie a zložitejšie konštrukcie. Takáto zábava je skutočným tréningom priestorovej predstavivosti a kreativity, ako aj praktickou lekciou fyziky.

3. Šaty do hry

Ubieranki - to sú hádanky, ktoré majú dievčatá radi predovšetkým. Súprava obsahuje figuríny pre bábiky a značnú časť oblečenia - šaty, sukne, blúzky, nohavice a doplnky. Vďaka použitiu magnetov sa k obrázkom pripája oblečenie . Počas hrania sa dieťa učí vyberať správne oblečenie pre rôzne príležitosti, cvičí koordináciu očí a kreativitu.

4. Magnetický kalendár

Kalendarz – minitablica vo forme tabuľky vytlačenej na magnetickej fólii a súboru vzdelávacích prvkov - názvy mesiacov, dní v týždni a ročných období, čísla, piktogramy symbolizujúce počasie a poveternostné podmienky. Dieťa môže každý deň s pomocou opatrovníka zmeniť dátum, zvoliť obrázok počasia a deň v týždni . Týmto spôsobom sa prirodzene učí používať kalendár, učí sa ročný cyklus, mená a poradie mesiacov.

5. Magnetická hádanka „Telo“

Układanka magnetyczna Ciało - mimoriadne zložité hádanky, ktoré dokonale aproximujú ľudskú anatómiu. Súprava pozostáva z magnetickej tabule s vytlačeným ľudským obrysom, 18 kariet s vyznačenými časťami tela a ich popisov v rôznych jazykoch, dreveného ukazovateľa a 76 magnetických prvkov, z ktorých môže dieťa okrem iného stavať kostra, obehový systém atď. Hračka sa vyvíja komplexne, nielen sprostredkuje znalosti anatómie, ale rozširuje aj jazykové znalosti . Zakaždým, keď sa dieťa učí niečo nové a konsoliduje predtým získané informácie, vďaka veľmi rozsiahlemu faktickému pozadiu.

6. Magnetické knihy

Książki magnetyczne - je to hračka v tvare kmeňa. Po jeho otvorení vidíme dosku s tlačenou grafikou (zvyčajne obrysy postáv alebo charakteristickú krajinu) a sadu magnetických prvkov. Úlohou dieťaťa je zabezpečiť ich podľa priložených pokynov . Môže to byť napríklad dokončenie vybavenia určeného charakteru, plánovanie usporiadania domov a iných budov v meste alebo doplnenie pohľadu o chýbajúce prvky. Vďaka kompaktnému a ľahko prenášateľnému tvaru bude hračka fungovať aj mimo domova.

7. Clementoni - Kompas a magnetizmus

Kompas i magnetyzm - vzdelávací súbor z Clementoni obsahujúci balík prvkov, z ktorých bude dieťa budovať svoj prvý kompas a učiť. použiť. Balenie obsahuje: kompasovú základňu, otočnú kupolu, číselník veternej ružice, kovový kolík, magnetickú ihlu, stupnicu a veko. Súprava obsahuje pokyny na ich pripojenie a informácie vysvetľujúce fungovanie kompasu.

Magnetyczne zabawki angażują i zachęcają do zabawy. Fantastycznie pobudzają wyobraźnię, a rozmaite możliwości ich wykorzystania inspirują do samodzielnego dociekania i odkrywania.
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk