Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Animácia chôdze a behu Lego - video
22.08.2019
Animácia chôdze a behu Lego - video
Filmy, v ktorých Lego bloky hrajú hlavné úlohy, môžu diváka skutočne priťahovať. Aby sa to však stalo, musíte sa najskôr naučiť základy filmového reme... čítať celé
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
13.08.2019
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
Ciastolin z Play-Doh je jednou z tých hračiek, ktoré milujú batoľatá aj ich rodičia. Každý pravdepodobne počul o pozitívnom vplyve plastickej hmoty na... čítať celé
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
13.08.2019
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
Clementoni je rodičom dobre známy pre hračky a súpravy, ktoré učia hrou a podporujú vývoj batoľat. Tentoraz sa pozrieme na vzdelávaciu hru „Hovoriace ... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Detský monitor Xblitz Baby Monitor - test
13.08.2019

Detský monitor Xblitz Baby Monitor - test

technické údaje detského monitora Xblitz

 • Obrazovka: 2,0 palcový farebný TFT LCD
 • Frekvenčný rozsah: 2400 - 2483,5 MHz
 • Dosah: do 260 metrov na otvorenom priestranstve, do 50 metrov vo vnútri
 • Nočné zobrazenie: Áno, možnosť nočného zobrazenia tzv Night Vision (8 IR LED)
 • Dosah kamery v tme: do 5 metrov
 • Rozlíšenie kamery: 320 × 240
 • Napájanie kamery: napájanie 230 V
 • Mikrofón: áno
 • Obojsmerná hlasová komunikácia: áno
 • Vstavané uspávanky: áno, hrá vstavané 8 uspávateľov
 • Pohotovostný režim: áno (úspora energie)
 • Senzor okolitej teploty: áno (prevádzkový rozsah -10 ° C až 50 ° C)

Prvý dojem a kvalita spracovania

Po rozbalení krabice ma upútali malé rozmery zariadenia. Testoval som už iné modely

Xblitz Baby Monitor ma najbardziej kompaktowe rozmiary. Ma to zalety, takie jak łatwość przenoszenia czy swoboda ustawienia w różnych miejscach, ale również wadę, o czym w dalszej części testu. niani elektronicznych, ale to właśnie

1

Detský monitor Xblitz sa skladá z dvoch častí - bezdrôtovej kamery, ktorú umiestnime napríklad vedľa detskej postieľky, a prenosného monitora, ktorý môžeme vziať so sebou do inej miestnosti, aby sme ho mohli pozorovať na diaľku.

3

Kvalita detského monitora Xblitz nepriniesla žiadne výhrady. Osadenie prvkov je veľmi dobré, plast sa pri dotyku na jednotlivé súčasti nepraskne a po stlačení tlačidiel sa dá príjemne kliknúť.

Popis funkcie

Elektronická opatrovateľka sa používa na ovládanie dieťaťa, ktoré je v inej miestnosti. Monitor dieťaťa Xblitz má však niektoré ďalšie funkcie, o ktorých by ste mali vedieť skôr, ako sa rozhodnete zariadenie kúpiť. Detský monitor Xblitz má vstavaný teplomer , ktorý vám umožňuje sledovať teplotu v detskej izbe. To je užitočné nielen v zime, ale aj v horúcich dňoch, keď musíme napríklad miestnosť často vetrať. Okrem toho má nahrané 8 uspávateľov , ktoré je možné spustiť na diaľku, aby sa upokojilo alebo spalo dieťa.

8

Funkcia, ktorá si zaslúži detskú opatrovateľku Xblitz Baby Monitor, je nočným režimom. Umožňuje fotoaparátu pracovať v tme, keď dieťa spí. To je možné vďaka infračerveným diódam namontovaným okolo objektívu kamery, ktoré vyžarujú infračervené svetlo neviditeľné pre ľudské oko. V úplnej tme je dosah IR LED až 5 metrov, čo v praxi umožňuje prezerať celú izbu, nielen detskú postieľku.

Posledná, ale v neposlednom rade zaujímavá funkcia je pohotovostný režim . V predvolenom nastavení je tento režim vypnutý, ale môžete ho aktivovať v ponuke zariadenia. Pohotovostný režim stlmí obrazovku, keď je monitorovaná miestnosť tichá, dieťa pokojne spí. V okamihu, keď dieťa začne plakať, sa obrazovka monitora automaticky zapne. Citlivosť tohto režimu je možné nastaviť v ponuke výberom jednej z troch úrovní. Môžeme tiež nastaviť čas, po uplynutí ktorého sa obrazovka automaticky znova zaslepí.

10

Dojmy z používania

Veľkou výhodou detského monitora Xblitz Baby Monitor je to, že ihneď po vybratí z obalu môžeme zariadenie začať používať. Nie je potrebné konfigurovať, čo určite uľahčí používanie zariadenia a ušetrí čas.

Kvalita obrazu na monitore je veľmi dobrá - všetko je jasné a ostré. V skutočnosti vás môže obťažovať relatívne malá veľkosť obrazovky (2 palce vertikálne). Toto je účinok použitia mobilného kompaktného krytu zariadenia. Ak nevyhnutne potrebujeme veľkú obrazovku, musíme sa rozhodnúť pre iný model opatrovateľky.

9

Prenosný monitor, ktorý je súčasťou detského monitora Xblitz, je vybavený 5 ovládacími tlačidlami. Používajú sa na ovládanie rôznych funkcií, od zapnutia zariadenia, cez začatie hlasovej komunikácie až po výber jednej z ôsmich zabudovaných uspávateľov.

7

Ak chcete umiestniť detský monitor Xblitz vo zvislej polohe, v zadnej časti skrinky je skrytá noha. Monitor stojí pevne na rovnom povrchu, napríklad na stole alebo na stole, ale výhody tohto riešenia tu končia. V skutočnosti považujem tento prvok za najväčšiu konštrukčnú chybu zariadenia. Svoj názor zakladám na

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk