Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Fisher Price Movi Fun Master - prehľad robota
13.08.2019

Fisher Price Movi Fun Master - prehľad robota

Movi to robot przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest więc nastawiony na zdobywanie i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności istotnych na tym etapie rozwoju dziecka. Nie zabraknie więc kształtów, kolorów i liter. Podczas wszystkich aktywności dziecko znajduje się bowiem cały czas w ruchu. Nie ma mocy o nudzie, nerwowym kręceniu się na krześle lub dywanie. Dzieci w wieku przedszkolnym długo nie usiedzą w miejscu, dlatego ważne jest angażowanie podczas nauki i zabawy całego ciała. Movi Mistrz Zabawy radzi sobie z tym fenomenalnie! Przekonaj się!

"poďme hrať!"

Interaktívny

Fisher Price zapewnia aż 3 tryby zabawy i w sumie 6 różnych gier, które rozwijają umysł i ciało dziecka.robot edukacyjny Movi Mistrz Zabawy marki

Tri spôsoby, ako hrať:

 • „Zábava s abecedou“ - učenie sa abecedy, zvukových slov a rozvíjanie schopnosti riadiť sa pokynmi.
 • "Pohyby a tvary" - učenie tvarov a kritického myslenia.
 • „Učenie a hranie“ - cvičenia a fyzické hry, ktoré dieťaťu vedia, koľko rôznych pohybov a gest môže urobiť. V každom hernom režime je ukrytých 6 rôznych hier:
 • „Červená, zelená.“
 • „Movi hovorí“ - keď robot hovorí „Movi hovorí“, dieťa musí urobiť to, čo robot žiada, a keď robot dá príkaz bez „Movi hovorí“, dieťa by nemalo robiť úlohu, napríklad Movi hovorí, rock , Movi hovorí, že skočí na jednu nohu.
 • „Zvieratá“ - hranie so zvieratami je pohybová hra, počas ktorej dieťa vykonáva špecifické činnosti charakteristické pre zviera, napríklad „A aligátor. Utrite si chvost ako aligátor “,„ gepard ABCDEFG. Beží rýchlo ako gepard. “
 • „Tvary“ - dieťa sa učí tvarom, robot recituje rýmujúce sa rýmy a dáva dieťaťu pokyny úzko súvisiace s učením tvaru, napríklad „Je to trojuholník. Má tri strany 1, 2, 3. Keď vyhodím, razím a ty! Hádajte, aký to je tvar. Aký tvar to vyzerá ako kus pizze? “.
 • „Krok za krokom“ - hra, počas ktorej má dieťa držať krok s filmom a čo najúčinnejšie vykonávať určité pohyby, ako aj ich kombinácie, napríklad „Najprv urobte krok späť. Po druhé, porez si nohy. Po tretie, choďte ďalej. Po štvrté, zdvihnite ruky vysoko. Po piate, roztočte si boky. Teraz všetci spolu! Uuu, tancuješ sa skvele ako ja! ".

učení sa v pohybe

Počas hrania s majstrom hry Movi Robot sa dieťa neustále pohybuje. Väčšina hračiek pre deti je, žiaľ, založená na statickom postoji. Je to v rozpore s povahou niekoľkých rokov, ktorá sa neustále pohybuje. Movi vďaka navrhovaným hrám, hovoreným úlohám, ktoré sa majú vykonávať, a skutočnosti, že je neustále v pohybe, povzbudzuje dieťa, aby stále vyvíjalo akékoľvek pohyby (skákanie na jednej nohe, chôdza, beh alebo náhle zastavenie na chvíľu).

Táto forma zábavy a učenia je veľmi žiaduca, najmä v tých časoch, keď deti trávia veľa času sedením pred obrazovkami a predškolskými alebo školskými aktivitami. Pohyb je zdravý a myslím si, že nikoho nemusíte presvedčiť. Preto je pre deti také dôležité.

Technické údaje

Základné parametre, charakteristiky a technické údaje Movi Robota Master of the Play od Fishera Cena:

 • Určené pre deti od 3 do 6 rokov,
 • schopnosť pohybovať sa akýmkoľvek smerom,
 • osvetlené tlačidlá na hlave robota,
 • 3 spôsoby, ako hrať: hrať sa s abecedou, pohybmi a tvarmi, učiť sa a hrať,
 • 6 hier, z ktorých si môžete vybrať,
 • kolesá robotov potiahnuté gumou, ktoré chránia povrch všetkých typov podláh,
 • realistické zvuky,
 • viac ako 60 rôznych baní zobrazených na robotovej tvári,
 • vyžaduje 4 batérie 1,5 V typu C LR14.

Môj názor

Movi je zaujímavý problém pre staršie deti. Pevne súhlasím s výrobcom, pokiaľ ide o minimálny vek. Funkčnosť robota bude môcť využiť trojročné dieťa. Výkon je na veľmi vysokej úrovni, hoci som zvedavý na zvláštnu textúru sivých prvkov na hlave robota. Vyzerajú, že boli nedbalí. Neviem, či to bolo zamýšľané, ale rozhodne to nevyzerá dobre. Výrazná tvár robota si zaslúži veľa chvály, rôzne výrazy tváre sú príjemné, gumová povrchová úprava kolies a veľké funkčné tlačidlá.

Malý kruh sa občas zasekne na dlaždiciach. Robot sa pohybuje po koberci oveľa efektívnejšie. Môj 5-ročný manžel sa teší z neho a siaha po ňom niekoľkokrát denne. Ako hračku odporúčam pre deti, ktoré sú plné energie, a pre tých, ktorých treba nabádať, aby sa pohybovali častejšie. Je to skvelé!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk