Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. "Galaktickí dobyvatelia" - prehľad hry

"Galaktickí dobyvatelia" - prehľad hry

Nakupujeme deti rôzne hry, ale stojí za to osloviť také veci, ktoré nielen pobavia, ale aj učí. Tento typ vzdelávania je najdostupnejší a poskytuje najlepšie výsledky. "

Galaktyczni zdobywcy” to gra przeznaczona dla dzieci w wieku 6+, może w nią grać od dwóch do czterech osób, a czas gry wynosi od 20 do 40 minut.

1

Obsah poľa

Box má štandardné rozmery, ako sa to hodí vydavateľstvu

Zielona Sowa. Jest wykonane z twardego kartonu i poręczne. W środku znajduje się dwustronna plansza umożliwiająca rozgrywanie dwóch różnych gier, 50 kart zagadek, 32 puzzle-planety, kostkę do gry, 1 żeton pytania, 4 pionki, 20 dwustronnych żetonów zdobywców oraz instrukcję w formie książeczki.

2

Herná esencia

Hráči sa počas trvania hry menia na galaktických dobyvateľov. Ich úlohou je odpovedať na otázky týkajúce sa logických kariet a získať hádanky potrebné na zostavenie planét. Usporiadajte planéty čo najrýchlejšie alebo navštívte najobľúbenejšie planéty a vyhrajte!

3

Príprava hry

Dosku rozložíme na vhodnom mieste, napríklad na stôl alebo na podlahu. Zamiešame logické karty a umiestnime ich na určené miesto na doske. Potom rozdelíme hádanku planéty na osem hromád tak, aby v každej hromade boli hádanky jednej planéty. Každá planéta má jeden obojstranný prvok - jedná sa o počiatočné hádanky. Odložíme ich, zmiešame, zavrieme oči a každý hráč pritiahne jeden až štyri hádanky podľa počtu hráčov.

4

Hráči si vyberú jeden kus a umiestnia ho vedľa hracej plochy. Každý si vyberie výherný žetón zodpovedajúci farbe jeho pešiaka, aby si zapamätal označenia hráčov. Vyberáme vedúceho hry a začneme baviť!

56

Tok hry

Vodca umiestni token otázok na prvé miesto na hracej ploche. Farba poľa označuje farbu otázky. Potom vezme prvú kartu pre prvého hráča z vrchu hromady. Existujú tri možnosti:

  • ak je vylosovaná karta pracovnou kartou - po správnej odpovedi hráč dostane kúsok skladačky, ak urobí chybu, nič sa nestane;
  • ak je vytiahnutá karta karta so zvedavosťou - vedúci prečíta zvedavosť a hráč okamžite dostane kúsok skladačky;
  • ak je nakreslená karta meteorická sprcha - nič sa nestane.

Vodca ťahá karty jeden po druhom pre všetkých hráčov a súčasne presunie token otázky na ďalšie polia. Hra končí po kole, v ktorom jeden hráč usporiada všetky svoje planéty.

78

To nie je všetko, pretože hra „Galaktickí dobyvatelia“ sú v skutočnosti dve hry. Okrem prezentovanej vesmírnej hry s hádankami dostávame aj „Galaktické dámy“! Hra určená pre dvoch hráčov s pomerne krátkou dobou hrania: 15 - 20 minút. Toto je zaujímavý doplnok k základnej hre, ktorá vášmu dieťaťu pomôže pochopiť pravidlá hry dámy. Okrem toho to bude zaujímavý odklon pri hraní hry „Galaktickí dobyvatelia“.

109

Dojmy

Doma máme veľa spoločenských hier. Takže je pre mňa ťažké nájsť nové zaujímavé veci pre môjho syna. Snažím sa, aby nové hry išli ruka v ruke s jeho záujmami. Toto je prípad hry Galactic Conquerors. Ak sa vaše dieťa zaujíma aj o roboty, cudzincov a vesmír, je to pre neho určite správna stolová hra.

11

160 otázok na kartách je značným zdrojom poznatkov o vesmíre. Pridaním vo forme logickej hry je skvelá zábava pre deti všetkých vekových skupín. Ten, kto raz miluje stohovanie hádaniek, z toho nikdy nevyrastie. Nezabudnime na „Galaktickú dámu“! Toľko zábavy a učenia sa v jednej krabici. Niet divu, že deti radi hrajú túto hru. Vyskúšajte to a odporúčam vám to!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk