Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. "Hranie na emócie" - recenzia hry
23.08.2019

"Hranie na emócie" - recenzia hry

Poznáte pocit zdesenia, ktorý sprevádza niektoré udalosti? Je lepšie tomu vyhnúť a rýchlo založiť celú spoločnosť! Potom sú skvelé stolové alebo kartové hry, ktoré podporujú zábavu. Môže to byť zaujímavý úvod k tanečným večierkom, rozhovorom s dobrým filmom alebo k šialenej house party. Skvelý príklad skrývania na sociálnej karte je

Gra na emocjach wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Photo 1 Box and game elements

Obsah balenia

Hra bola zabalená do veľmi silnej malej kartónovej škatule. Páčilo sa mi to, keď sa vydavateľ stará o množstvo miesta v mojom dome a bez nutnosti prečerpávania obalu z hry. Každý hráč vie dobre, koľko miesta zaberá jeho zbierka, a nechce ju zbytočne zbytočne ukladať vzduch do krabíc. Veľké plus! Grafika na obale hry je jednoduchá, jasná a trojfarebná. Jeho kontrast ho robí nezabudnuteľným. Vo vnútri je až 110 kariet so symbolmi, 4 karty bez symbolov (umožňujú vám kresliť symboly, ktoré nám v sade kariet chýbajú) a 5 kariet s ukážkovými otázkami. K dispozícii je tiež inštrukcia, ktorá vysvetľuje pravidlá hry jednoduchým spôsobom.

Obrázok 2 Hrací karty

Herná esencia

Pozorne si vypočujte otázky jednotlivých hráčov. Pokúste sa uhádnuť, aká bude odpoveď, a predstavte ju symbolom. Víťazom je ten, kto najlepšie objaví myšlienky ostatných hráčov a získa najviac bodov.

Picture 3 Stoh kariet

Príprava hry

Pripravujeme miesto pre hru, kde môžeme pohodlne rozložiť karty. Zvyčajne si vyberiem stôl alebo podlahu. Uistite sa, že je každý pohodlný a že každý hráč má voľný prístup k hromade kariet. Každému hráčovi dáme päť symbolov, zvyšok sa umiestni napríklad do stredu stola obrátenou stranou nahor tak, aby boli zakryté symboly. Hotovo!

Obrázok 4 Vzorová karta s nápadmi na otázky

Tok hry

Pokyny naznačujú, že hru by mal spustiť najstarší hráč, ale na tom nezáleží. Môžete určiť, že prvým hráčom bude napríklad niekto, kto naposledy pil kávu, išiel na bicykli alebo má zelenú farbu očí. Zobuďte svoju fantáziu a začnite!

Keď určíme poradie hráčov, prvý položí otázku ostatným hráčom. Môže ich vymyslieť alebo použiť vzorové otázky, ktoré sú na kartách, ktoré sú k nemu priložené. Ostatní hráči si vyberú jednu z piatich kariet, ktoré majú v rukách. Podľa ich názoru je táto karta najvhodnejšia pre odpoveď na položenú otázku. Pozor! Neodpovedáme na otázku, ktorú položil prvý hráč, ale snažíme sa uhádnuť, ako na ňu odpovie!

Hráči kladú vybraté karty na stôl lícom nadol, takže nikto v tejto fáze nepozná vybrané symboly. Hráč, ktorý položil otázku, zamieša karty, odkryje ich a vyberie ten, ktorý ilustruje jeho odpoveď na otázku.

Hráč, ktorého karta bola vybraná, boduje a vezme kartu. Symbol umiestni pred seba.

Fotografia 5 Zobraziť niektoré symboly dostupné v hre

Hra končí, keď jeden hráč získa určitý počet bodov. Táto príručka navrhuje, aby boli minimálne 3 body. Z našich hier viem, že je dobré mať aspoň 5 bodov. Je možný druhý variant hry, trochu zložitejší. Pravidlá sú podobné, ale hráči nekladú na stôl iba jednu, ale dve karty. Odpoveď na otázku sa teda neobmedzuje iba na krátku formu, ale má podobu poviedky.

Photo 6 Herné obaly a karty

Zobrazenia

„Gra na emocjach” jest niepozorna, to trzeba przyznać. Łatwo przejść obok niej obojętnie, widząc ją na półce sklepowej. W końcu jest naprawdę niewielkich rozmiarów. Warto jednak na chwilę się przy niej zatrzymać. W obecnych czasach, kiedy mamy coraz mniej czasu i niejednokrotnie trudno nam porozmawiać przez telefon, tego typu rozrywki są na wagę złota. Nic przecież nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz. Dobra i jednocześnie wciągająca rozgrywka może być pretekstem do spotkania w większym gronie. Ta karciana gra to niepowtarzalne rozgrywki pełne emocji. Śmiechu będzie tu co niemiara, a być może pojawi się nawet odrobina zawstydzenia. Emocjonująca gra, która zachęca do otwarcia się przed innymi, a czasami przełamywania barier i zahaczenia o tematy tabu.

Predmet otázok a miera ich súkromia sú záležitosťou rozhodnutí hráčov. Táto hra určite môže vzbudiť spoločnosť, spoznať hráčov bližšie k sebe alebo sa len smiať slzám.

Mnoho herných možností a scenárov je chutným zážitkom pre všetkých, začiatočníkov aj pokročilých. Všetky druhy spoločenských hier sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí majú radi spoločnosť. Hry ako „Hranie na emócie“ fungujú dobre v rodine aj medzi priateľmi. Aj keď sa hráči veľmi dobre poznajú, tento druh zábavy je veľkou súčasťou stretnutia.

Fotografie

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk