Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Animácia chôdze a behu Lego - video
22.08.2019
Animácia chôdze a behu Lego - video
Filmy, v ktorých Lego bloky hrajú hlavné úlohy, môžu diváka skutočne priťahovať. Aby sa to však stalo, musíte sa najskôr naučiť základy filmového reme... čítať celé
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
13.08.2019
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
Ciastolin z Play-Doh je jednou z tých hračiek, ktoré milujú batoľatá aj ich rodičia. Každý pravdepodobne počul o pozitívnom vplyve plastickej hmoty na... čítať celé
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
13.08.2019
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
Clementoni je rodičom dobre známy pre hračky a súpravy, ktoré učia hrou a podporujú vývoj batoľat. Tentoraz sa pozrieme na vzdelávaciu hru „Hovoriace ... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Letisko Lego Duplo 10871 - recenzia
13.08.2019

Letisko Lego Duplo 10871 - recenzia

Malé deti milujú všetky druhy vozidiel! Všetko, čo môžete jazdiť, ktoré má pohyblivý prvok alebo čo sa dá otvoriť, je pre malú osobu mimoriadne zaujímavé. Zvedavosť nepozná hranice, preto sa radi pokúsia manipulovať s týmto typom hračky. Je úžasné, že dieťa fascinujú do tej miery, že môže opakovať danú akciu mnohokrát, napríklad otvorením lietadla, vložením cestujúcich do lietadla a jeho uzavretím.

Špecifikácia:

 • Bloky: Lego
 • Riadok: Duplo
 • Model: Lotnisko
 • Katalógové číslo: 10871
 • Počet prvkov: 29
 • Vek: 2 - 5 rokov

Letisko

Sada Lego Duplo Letisko nie je len ďalšou zaujímavou sadou blokov Lego pre najmladších, čo dieťaťu pri hraní poskytne veľa zábavy. Je to tiež hračka, ktorá vám pomôže zvyknúť si na prvý let. Vďaka tomu sa dieťa naučí celý proces prípravy na let, od okamihu prekročenia prahu budovy letiska po okamih nástupu do lietadla.

Kontrola batožiny a preprava z letiska do nákladného priestoru lietadla, odbavenie, prechod cez budovu letiska, sedenie v lietadle a stúpanie z vzletovej a pristávacej dráhy. Teraz bude dieťa vedieť, ako vyzerá návšteva letiska. Spoznajte nové miesto, jeho vlastnosti a predpisy platné na letisku aj v lietadle.

Toto je stredná sada tehál Lego Duplo a spočiatku môže byť montáž prvkov letiska pre dieťa výzvou. Postupom času určite dokonale zvládnete jeho stavbu. Medzitým bude letiskový súbor príležitosťou pre rodičov a dieťa na spoločnú hru. Chlapec a jeho otec sú pripravení vyraziť a vy?

Technické údaje

Súprava Airport 10871 obsahuje:

 • lietadlo s ohromujúcou možnosťou umiestnenia cestujúcich a pilota,
 • 3 figúrky: malý chlapec, jeho otec a dáma,
 • budova letiska pre samoobsluhu s otočnou vežou na kontrolu letu, vstupnou bránou pre cestujúcich a šmýkačkou, ktorá umožňuje presunúť batožinu z letiska do lietadla,
 • ďalšie príslušenstvo: kufor a blok s potlačou darčeka.

 • Rozmery letiska: približne 22 x 14 x 11 cm

 • Rozmery lietadla: približne 9 x 18 x 17 cm

6

Zábavné dojmy

Prvými prvkami, ktoré môj syn použil po otvorení súpravy, boli, samozrejme, prvky roviny. Aký bol šťastný! Prvé okamihy po odstránení blokov ma presvedčili, že výber tejto sady bol zásahom!

7

Lietadlo sa skladá z 3 prvkov a umožňuje prepravu 3 osôb. Umiestňovanie a odstraňovanie figúriek je určite jednou z obľúbených hier môjho syna. Samozrejme, s výnimkou lietania lietadlom okolo domu. Budova letiska si tiež zaslúži pochvalu, najmä šmykľavka, po ktorej môže dieťa poslať batožinu a potom ju umiestniť do lietadla.

8

Je to skvelá voľba ako prvá sada blokov pre dieťa. Som presvedčený, že toto je len začiatok nášho dobrodružstva s lietadlami Lego Duplo. Šťastný let a pokojné pristátie!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk