Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Monopol v rozprávkových scénach

Monopol v rozprávkových scénach

Pravidlá sú jednoduché a zábava je mimoriadne vyspelá a návyková. Monopol má teda zástupy nadšených fanúšikov, ktorí sa učia optimálne využívať príležitosti zaslané osudom , aby uspeli. Všetko závisí od presných špekulácií, úspešných investícií a múdrych transakcií. Monopol je preto lekciou pokory voči osudu a školením vytrvalosti v prekonávaní ťažkostí . Tvarovanie strategického myslenia je silnou stránkou tejto hry. Klasická verzia, ktorú vymyslela Elizabeth Magie počas Veľkej hospodárskej krízy v 30. rokoch, mala veľa originálnych hitov, vrátane rozprávkových edícií určených nielen deťom. Fanúšikovia konkrétnej animovanej tvorby nájdete v každej vekovej skupine.

Rozprávkový biznis svet pre najmenších

Pre hráčov vo veku 5 a viac rokov bola najprv vytvorená jednoduchá verzia klasického titulu -

Monopoly Junior. Z czasem różni twórcy i pasjonaci tworzyli kolejne edycje opatrzone miest a postáv z ikonických rozprávok . Niektoré sú založené na princípoch Monopoly Junior, iné na rozsiahlej klasickej hre pre starších ľudí.

V súčasnosti patria medzi populárne rozprávky motívy Monopoly Junior:

  • Monopoly Junior Auta 3 pre fanúšikov pretekov a svet Lightning McQueen. Hráči sa pripájajú k závodu - kupujú pretekárske dráhy, diaľnice a miesta známe zo všetkých častí Aut , vyberajú štandardné dane z prenájmu a platenia, majú k dispozícii 24 náhodných kariet a 48 znakových žetónov a auto s najväčším počtom výher v hotovosti , Herné prvky sú Lightning McQueen, Cruz Ramirez, Szpachel a Jackson Storm. Štyria ľudia sa môžu zabaviť naraz. Ceny hier sa pohybujú od 95 do 150 PLN.
  • Verzia pre fanúšikov Mrazené - Monopoly Junior Frozen, ktorú môžu hrať 3 deti naraz a hrať jedno z postáv - Anna, Elza alebo Olaf. Figurky sú jedinečné: priehľadné a zdobené brokátom, ktoré napodobňujú ľadové sochy. Doska obsahuje kúzelné miesta od Arendelle, ktoré si môže kúpiť, a ten, kto získa najviac peňazí, rozmrazí jeho srdce a vyhrá. Táto pozícia je perfektnou kombináciou podnikateľského tréningu s kúzlom snehu a ľadu. Ceny hier sa pohybujú od 56 do 120 PLN.
  • Monopoly Junior Świnka Peppa pre 4 hráčov. V tejto verzii nekupujeme miesta, jazdíme iba farebnými autami, aby sme navštívili postavy známe z rozprávky vrátane Babička, dedko, mama, otec, doktor medveď, doktor slon, Richard Rabbit a ďalší priatelia. Môžete zaplatiť za navštívený priestor a nechať tam svoje dobroty, vďaka čomu budú návštevníkom vyplatené návštevy ostatných hráčov. V hre sa tiež vyskytla rôznorodosť - „auto pána Foxa“, z ktorého môžete získať peniaze, ak sa zmení na správny priestor. Ceny tejto hry sa pohybujú okolo 70 - 90 PLN.
  • Pre tých, ktorí milujú pestrofarebné, magické poníky a ich dobrodružstvá, boli vytvorené dve verzie hry - Monopoly Junior My Little Pony a Monopoly Junior My Little Pony Friendship is Magic. na základe série s rovnakým názvom. V každej hre môžu hrať štyri deti. Pravidlá a súbory oboch poníkových hier sa mierne líšia. Prvými, ktorí si vyberú, sú krásne vyrobené pešie pešiaky: Pinkie Pie, rarita, Applejack alebo Fluttershy. Na druhej strane, v hre založenej na sérii Priateľstvo je kúzlo si hráči vyberajú priehľadného pešiaka v tvare a farbe Pinkie Pie, Rarity, Twilight Sparkle alebo Rainbow Dash. Dosky oboch inscenácií sa tiež líšia: prvá obsahuje postavy poníkov z rozprávky, ktorú je možné navštíviť a kúpiť, zatiaľ čo druhá sa presunie do rozprávkových miest v krajine Equestria. V prvom vydaní je odroda - krabička na šperkov Harmony, v druhom zase dostaneme 4 karty osobnosti. Úspech v tradične závisí od presných investícií, úspešných transakcií a múdrych rozhodnutí. Monopolné ceny z My Little Pony sa pohybujú od 65 do 130 PLN.

Hry Monopoly Junior oboznámia deti s hodnotou peňazí, naučia ich, ako ich hospodárne spravovať a robiť rozhodnutia . Teda formujú podnikanie. Emócie, ktoré sa objavia počas hry, pozitívne podporujú učenie sebaovládania a zvládanie stresu alebo straty.

Klasická animácia v klasickom monopole

Farebná tabuľa, rozprávkové kusy a miesta týkajúce sa kreslených titulov sa tiež objavujú v štandardnej verzii Monopoly Classic - s peniazmi s vyššími nominálnymi hodnotami, dlhšia cesta a pokročilé príkazy.

Svet rozprávok a animácií prispôsobený klasickej verzii obsahuje vydania:

  • Disney World, t. j. Monopoly Disney Classic, s licencovanou grafikou od ikonických karikatúr Disney v plnej dĺžke. Nájdeme tu okrem iného: Kniha
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk