Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. "Noemova archa" Dumel Discovery - recenzia
23.08.2019

"Noemova archa" Dumel Discovery - recenzia

Medzi hračkami, ktoré sa zaujímajú o dieťa a podporia jeho vývoj, existuje veľa rôznych pozícií. "

Arka Noego” marki Dumel Discovery należy do tych, które należy polecić.

Fotografia 1 Obrázky obsiahnuté v sade

Noemova archa - príbeh, ktorý pozná celý svet

Príbeh Biblie Noemovej archy je ľuďom z celého sveta dobre známy bez ohľadu na vyznania. Toto je príbeh muža menom Noe, jeho rodiny a lode, kde všetky druhy zvierat našli úkryt pred povodňami.

Priznávam, že toto je jediná hračka, ktorá má taký vzťah k biblickému príbehu, aký poznám . A táto forma vzdelávania detí je podľa môjho názoru senzačná. Mimochodom, pri hraní sa dieťa učí príbeh, ktorý učí, že vytrvalosť, spoľahlivosť a oddanosť sú pri sledovaní cieľa dôležité.

"Noemova archa" je hračka inšpirovaná neobvyklým príbehom. Má pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa: stimuluje jeho zvedavosť na okolitý svet, precvičuje malé a veľké motorické zručnosti, podporuje učenie farieb a tvarov a obohacuje jeho slovnú zásobu.

Táto pomerne nenápadná hračka skrýva veľa možností a pozitívne prekvapí dieťa množstvom zvukov, melódií a rýmov . Zvieratá zahrnuté v súprave sú tiež lákadlom pre mladšie a mierne staršie deti.

Fotografia 2 Noe pri kormidle

Sorter a ďalšie

"Noemova archa" od Dumel Discovery je rozsiahla interaktívna hračka, ktorá je zväčša triedičom. Každá figúrka má špecifický tvar alebo obrys, ktorý sa zmestí iba na jedno miesto v arche . Táto forma hry učí logické myslenie dieťaťa, podporuje koordináciu rúk a očí, je zaujímavým úvodom k výučbe tvarov a farieb, ako aj buduje a obohacuje slovnú zásobu novými názvami zvierat.

Photo 3 Vzorky sošky zvierat

Vykonávanie akejkoľvek činnosti týkajúcej sa archy alebo jej prvkov zahŕňa určité činnosti. Umiestnenie zvierat alebo Noema na správne miesto si vyžaduje zvuky, ktoré vydáva, alebo rýmovaciu báseň o zvierati .

Okrem toho môže dieťa trénovať pohyb celého tela a udržiavanie rovnováhy pri hraní s archou, jazdením na podlahe alebo ťahaním za šnúru. Počas jazdy sa truhla kýva zo strany na stranu ako loď plávajúca po mori.

Obrázok 4 Pohľad spredu na archu a kolesá v spodnej časti

Na streche archy je malé klavír s farebnými klávesmi. Moje deti ich jednoducho milujú! Prispôsobené veľkosti detských prstov nie je príliš hlasné a vydáva veľmi jemné zvuky. Takáto príťažlivosť je začiatkom úžasného dobrodružstva s hudbou a hraním nástrojov.

Photo 5 Piano

Pod archovou strechou sú tiež pohyblivé hodiny.

Fotografia 6 Pohyblivé hodiny

Prvé slová

Hra, pohyblivá a farebná hračka výrazne prispieva k rozvoju detských reči. Zvuky, ktoré vydáva Noemova archa, sú rôzne, počnúc zvieracími zvukmi alebo zvukmi vĺn, cez chytľavé rýmy škôlky, melodické piesne až po klasickú hudbu. Preto je to hračka, ktorá povzbudzuje dieťa, aby spievalo, tancovalo a opakovalo zvuky a slová, ktoré počujú . Deti budú potešené zvukmi zvierat a skôr alebo neskôr ich začnú opakovať. Staršie dieťa sa bude učiť zo srdca a bude spievať a recitovať piesne a básne rýchlejšie, ako si myslíme. Vďaka takým rozmanitým zvukom je „Noemova archa“ veľmi dobrá podpora pri získavaní prvých slov pre najmenšie deti a pri rozširovaní slovnej zásoby starších detí.

Fotka 7 Noemova archa zo strany

Technické údaje

  • rozmery Noemovej archy: 33x17x21 cm,
  • výška figúrky: od 5 do 9 cm,
  • vek dieťaťa: od 12 mesiacov,
  • hračka vyžaduje 2 x AA batérie (vrátane testovacích batérií)

Funkcie a prvky:

  • 10 figúrok: Noem a 9 zvierat (krava, prasa, kôň, ovca, lev, tigrie, slon, opica a žirafa),
  • zvieratá umiestnené na správnom mieste vydávajú pre nich charakteristické zvuky a ich stlačenie dvakrát hrá rýmový rým,
  • stlačenie Noemovej postavy začne hrať
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk