Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. "Nohy za opasok" - recenzia hry
23.08.2019

"Nohy za opasok" - recenzia hry

7 odvážnych odvážlivcov súťaží o porazenie draka a získanie ocenenia a srdca krásnej princeznej. Čoskoro však bude zrejmé, že porazenie draka je nemožnou úlohou a rytieri musia utiecť. Takže si musíte vziať nohy za pás. Ako to urobiť dôstojne? Hra "Nogi za pas” podsuwa pewne rozwiązania, jednak sam przebieg i ostateczna wygrana zależą od kreatywności graczy.

Obsah balenia

V poli nájdete veľa rekvizít potrebných pre zábavu. Mimo rady sú to:

  • rytierske kusy (7 kusov),
  • dračí pešiak,
  • kocky (8 kusov),
  • ochranné známky (7 kusov),
  • žetóny bielych zajačikov (5 ks),
  • žetóny draka (8 kusov),
  • zámok (5 prvkov). pic 1 - OBSAH

Cieľ hry

Naše vydavateľstvo kníhkupectva pripravilo hru, ktorá sa prenáša do rozprávkového sveta drakov, hradov a rytierov. Ak však počítame s typickým šťastný koniec , v ktorom statočný rytier oslobodí kráľovstvo od zlovestnej šelmy a ožení sa s krásnou princeznou, budeme rýchlo sklamaní ... Cieľ hry „Nohy za opasok“ sa ukáže byť iný. Ak chcú odvážlivci uniknúť so životom, musia utiecť na hrad, dávajúc pozor, aby tam neprišli príliš skoro - prvý, ktorý prišiel na hrad, sa nazýva zbabelec a znechutený alebo príliš pomalý - potom je zaručená porážka v boji proti drakovi. Preto musíte správne umiestniť figúrky svojich rytierov na hraciu plochu a sťažiť získavanie bodov za svojich súperov . Ide o to, že hráči môžu pohybovať všetkými figúrkami a nie je presne známe, ktorý rytier je náš oponent a ktorý spojenec!

photo 2 - DEDICATED

Príprava hry

Hra je určená pre osoby od 8 rokov. Na hre sa môžu zúčastniť dvaja až siedmi ľudia, ktorí sú ochotní hrať. V závislosti od počtu hráčov pripravíme tabuľu podľa toho. fotografia 3 - PRÍPRAVA HRY

Vo verzii 3 a viac hráčov položíme dosku do stredu stola, zložíme hrad a postavíme ho vedľa posledného poľa (č. 36), na dosku na vhodné miesta umiestnime jednotlivé žetóny - draka a zajačikovia (vždy vzadu). Na pole č. 1 vedľa draka sme dali draka a na to z č. 10 figúrky všetkých 7 rytierov. Kocky umiestnime vedľa hracej plochy a po každom premiešaní rozdáme 1 štít (je dôležité, aby boli obrátené, aby nikto nevidel, aké farby k nám rytieri patria). Zvyšok vložte do škatule. Vo verzii pre dvoch hráčov postupujeme rovnako s tým, že každý hráč nakreslí 2 štíty.

zdj 4 - SHIELDS

Priebeh hry

Hru začína hráč, ktorý nedávno opustil draka alebo je najstarší. Hodí všetky kocky, vyberie si jednu a pohybuje sa, pohybuje zvoleným rytierom na doske. Ak zvolená kocka nie je opakovane použiteľná (označená dvoma šípkami okolo čísla), položí ju vedľa hracej plochy a ukončí svoj pohyb. Nasledujúci hráč (sediaci vľavo) začína na rade. Rozvaľkáva dostupné kocky, tiež si vyberá svoje vlastné a pohybuje rytierovým pešiakom. Ak bol členok na jedno použitie, odložil ho bokom.

photo 0 - KNIGHTS

Turn sa hrá, keď jeden hráč zostane s jednou kockou (predchádzajúci hráč odloží druhú kocku stranou). Tento hráč pozbiera všetkých 8 kociek (nevyhadzuje ich) a umiestni ich pred seba. Potom nastane útok draka.

zdj 5 - SMOKE ATTACK

Objavte prvý token na hromade draka a posuňte draka podľa počtu medzier vyznačených na líci. Drak sa zastaví po prejdení správnou cestou, pokiaľ sa prvýkrát nestretne s rytierom . Potom ho porazí - rytier a kocka tejto farby zmiznú v krabici a drak zostane na bojisku.

photo 6 - DRAGON TIP

Situácia sa komplikuje, keď v danom poli stoja najmenej dvaja rytieri. Potom ich drak zastaví, ale nič ho nezabije. Nemá sa však čo tešiť. Ak z tohto poľa padnú ďalší rytieri a zostane iba jeden drak, okamžite ho porazí. Takže musíte byť inteligentní, aby ste chránili svojho pešiaka a nenechali sa oklamať jeho spoločníkmi.

Po útoku - úspešnom alebo neúspešnom - hráč, na ktorom sa fronta zastavila, pokračuje vo svojom ťahu a všetky hádže

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk