Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Nový školský rok - 10 produktov, ktoré uľahčia organizáciu domáceho života

Nový školský rok - 10 produktov, ktoré uľahčia organizáciu domáceho života

Späť do školy a užitočné produkty

Už žiadne prázdninové slobody, dlhý spánok a leňošenie. Začiatok školského roka zahŕňa úsilie nielen zo strany študentov, ale aj ich rodičov. Iba rodič rodiča bude rozumieť, koľko organizačných trikov je potrebných v školskom roku, aby prijali školu, domáci život a stále vykonávali svoju prácu. Organizácia domáceho života je potom testovaná. Je užitočné si pomôcť pomocou rôznych produktov, aby september a nasledujúce mesiace plynuli plynulo a bez veľkých turbulencií. Zistite, či ste si už zakúpili nasledujúcich 10 modulov gadget, ktoré vám určite pomôžu zorganizovať váš domáci život.

1)

Budzik – must have w każdym domu, w którym uczeń musi wcześnie wstać. Przełączenie się z wakacyjnego luzu na wczesne wstawanie jest naprawdę trudne. Oczywiście ważne jest, aby wieczorem dziecko kładło się wcześniej spać, ale rano bez budzika ani rusz. Je dobré umožniť študentovi vybrať si budiace zariadenie, aby sa mu páčilo ráno vstávať aspoň trochu.

2)

Planner/kalendarz – bardzo potrzebny produkt w każdym domu, w którym jest uczeń. V školskom roku sa toho veľa deje a vy si musíte pamätať na veľa udalostí, dátumov a stretnutí. Zadávanie do veľkého plánovača alebo kalendára zavesené na viditeľnom mieste (napr. na dverách chladničky) vám dáva možnosť zapamätať si všetko a všeobecnú orientáciu všetkých členov domácnosti na to, čo sa deje a čo sa plánuje.

3)

Plan lekcji – jest dostępny w różnych formach i wzorach.

4)

Organizer dla całej rodziny – najlepiej z widokiem całego miesiąca i z opcją zaznaczenia ważnych dat. Koniecznie do powieszenia w widocznym miejscu. Skvelé pre plánovanie jedál.

5)

Naklejki motywacyjne – potrzebne, aby skutecznie wdrożyć się w system motywacyjny. Rok szkolny wymaga podejmowania wysiłku, systematycznego odrabiania lekcji i uczenia się. Dziecko nieraz wolałoby oddawać się po szkole tylko zabawie, ale odrabianie lekcji jest konieczne. Štítky s motivačným systémom a podporou práce motivujú študenta, aby konal. Zbiera nálepky pre činnosti, ktoré si s ním nastaví (napr. robiť domáce úlohy okamžite po príchode zo školy), a ktorého väčší bazén je možné vymeniť za víkendovú atrakciu, napríklad ísť na zmrzlinu, ísť do lesa alebo do kina.

6) Priestor na učenie - zaujímavé a pohodlné, povzbudí vás, aby ste si sadli a riešili svoje úlohy. Je dôležité, aby mal každý študent vlastný priestor nielen na domáce úlohy, ale aj na ukladanie výbav a materiálov.

segregatory – idealne do utrzymywania ładu i przechowywania. Od teraz wszystko już będzie w jednym miejscu, co ułatwi poszukiwanie konkretnej rzeczy. Stôl, stolička a dobré osvetlenie sú absolútne nevyhnutné. Budú užitočné rôzne police a na nich

7)

Tablica korkowa – świetna do zawieszenia w pobliżu biurka. Dieťa k nemu môže pripájať umelecké diela, ale predovšetkým najdôležitejšie typické informácie o škole.

8)

Karteczki samoprzylepne – pozwalają na szybkie zanotowanie informacji w danym momencie, aby za chwilę nie uleciała ona z pamięci. Uviaznuté na rôznych miestach, napríklad v kuchyni alebo kúpeľni, určite podporujú fungovanie pamäte.

9)

Torba sportowa – świetnie sprawdzi się wtedy, gdy po odebraniu dzieci ze szkoły trzeba jeszcze jechać z nimi na zajęcia dodatkowe. Aby ste nezabudli na výstroj alebo kúpaciu čiapku pri bazéne, knihu na anglickú lekciu alebo balet, oplatí sa pripraviť tašku deň vopred a nosiť ju v aute. V systéme organizácie je dôležité pamätať si na všetko, čo je dôležité každý deň.

10)

Zegarek na rękę – duże ułatwienie w organizowaniu życia domowego w przypadku ucznia, który potrafi odczytywać godzinę. Dobrze jest jak najwcześniej uczyć dziecka samodzielności i np. powrotu od kolegi o ustalonej porze.

Bez ohľadu na počet výrobkov, ktoré majú uľahčiť organizáciu domáceho života, najdôležitejšie sa zdá byť pokojné a pokojné. Až potom budeme konať rozumne. Okrem toho je potrebné motivovať, aby sa každý deň efektívne spravovalo všetko.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk