Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ohrádka Noor Lionelo - test
23.08.2019

Ohrádka Noor Lionelo - test

Záhradka, cestovná postieľka alebo možno suchý bazén? Mnoho rodičov si kladie túto otázku. A čo keď skombinujete funkčnosť všetkých týchto troch modulov gadget v jednom produkte? Multifunkčné riešenia sú lákavé, ale často dráždivé. Hovorí sa, že ak je niečo pre všetko, je to pre nič za nič. Existujú však produkty, ktorých multifunkčnosť je dobre naplánovaná. Jedným takýmto produktom je

kojec Noor Lionelo.

Photo 1 Playpen with roof

Playpen Noor Lionelo

Toto je druhá verzia ohrádky Lionelo. V porovnaní s prvým modelom je súčasný model bohatší na doplnky, má svetlý matrac a poťah. Zmeny, ktoré sa vykonali, sú určite plusom.

Sme zvyknutí mať doma ohrádku pre deti. V praxi by sme ju chceli použiť aj na záhrade, na rekreačných pozemkoch alebo na balkóne. Väčšina pier však nie je prispôsobená na vonkajšie použitie. Noorové ohrádky fungujú dobre vo všetkých podmienkach . Doma ho môžeme používať v základnej podobe bez ďalšieho príslušenstva, alebo doň naliať plastové gule a urobiť z neho suchý hrací bazén. Pred domom bude užitočná strieška pripojená k súprave, ktorá bude chrániť dieťa pred slnkom. Značka Lionelo preto pripravila univerzálny produkt, ktorý bude vyhovovať potrebám drvivej väčšiny rodičov .

Photo 2 Playpen pred odstránením z kartónu

Pri nákupe akýchkoľvek produktov pre deti venujeme najväčšiu pozornosť bezpečnosti. Steny pera Noor Lionelo sú vyrobené z kovu a majú dvojitú ochranu hrán . Spoje kovových prvkov na hornej páske pera sú zakončené plastovými príchytkami a dodatočne orezané materiálom. Takáto ochrana chráni dieťa pred bolestivým zranením alebo nárazom.

Obrázok 3 Ochrana horných prvkov stojanaObrázok 4 Ochrana horných prvkov rámu

Dizajn pera a systém skladania a rozloženia je dobre premyslený. Funguje hladko aj po intenzívnom a dlhodobom používaní. Prvé rozvinutie môže trvať trochu dlhšie. Nasledujúce budú trvať maximálne 2 minúty .

Obrázok 5 Suchý zips upevňujúci sieť k rámu

Zrkadlo je dosť veľké, takže jeho šírka medzi miestnosťami bez skladania nemusí byť možná kvôli šírke dverí. Bez problémov premiestnime ohrádku von. Je veľmi ľahký a má stabilnú konštrukciu .

V tomto type skladacieho nábytku je veľmi dôležitá ochrana pred automatickým alebo náhodným skladaním. Dieťa v ohrádke môže tiež neúmyselne pohnúť rôznymi stavebnými prvkami. Playpen Noor má dva typy ochrany proti náhodnému skladaniu . Sú to:

  • Zámok LockGuard skladací zámok - zámok s bezpečnostným tlačidlom zabraňuje náhodnému zloženiu pera. Ak chcete zámok uvoľniť, stlačte tlačidlo zvonka a dosť veľkou silou posuňte strednú časť zámku nahor.
  • upínacie popruhy na každom spodnom spojení komponentov rámu. Ani po uvoľnení zámku nie je možné zložiť pero bez uvoľnenia popruhov a ich vysunutia z vybrania v upevňovacích prvkoch.

Photo 6 LockGuard LockPhoto 7 Upínací popruhyFotografia 8 Upínacie pásky

Sieťka na perá je vyrobená zo syntetického nerozťahovacieho materiálu. Väčšina tohto typu vrkoča sa v priebehu času napína a deformuje, a to aj napriek ubezpečeniam výrobcov. Toto pero intenzívne používame dlhšie ako 3 mesiace a mriežka nezmenila svoju podobu a nie sú tam žiadne viditeľné hrboly .

pohodlie dieťaťa a rodiča

Mäkký matrac je pena s vysokou elasticitou a pevnosťou, pokrytá materiálom, ktorý je odolný voči oderu a nečistotám. Jeho hrúbka je postačujúca pri používaní pera doma aj vonku. Nedochádza k rýchlemu znečisteniu a ani pár dní v záhrade bez skladania nezmení vzhľad .

Pripojiť

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk