Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ohrievač fliaš Philips Avent SCF355 / 00 - užitočný prístroj pre rodičov

Ohrievač fliaš Philips Avent SCF355 / 00 - užitočný prístroj pre rodičov

Príprava jedál pre dojčatá pri rozširovaní ich stravy trvá dlho. Nakoniec varíme dvakrát - pre dieťa a ďalších členov domácnosti. Preto hľadáme riešenia, ktoré nám pomôžu ušetriť čas a poskytnúť nám viac pohodlia.

Foto 1 ohrievač v ruke

Ušetrite čas

Podgrzewacz do butelek Philips Avent SCF355/00 to najszybszy elektryczny podgrzewacz marki Philips Avent. V tomto prístroji sa 150 ml mlieka zahrieva za 3 minúty, čo je skutočne krátka doba. Hladné dieťa je drsné a chce dostať jedlo čo najskôr. Expresné ohrievanie potravín je pre rodičov prioritou.

Obrázok 2 Grafické znázornenie časov vykurovania

Účinnosť

Zariadenie, ktoré je

podgrzewacz do butelek, musi spełniać określone wymogi. Im bardziej dopracowany model, tym lepiej spełnia oczekiwania rodziców. V prípade zahrievania je dôležité, aby sme rovnomerne zahrievali obsah fľaše alebo pripravenej misky. v pohári . Chceme, aby zohriate mlieko alebo detská potrava mali rovnakú teplotu. Nechceme ho miešať a znova ohrievať, keď sa ukáže, že jedlo je dostatočne teplé iba po stranách fľaše alebo pohára.

Obrázok 3 Veľká fľaša Avent v ohrievači

Ďalšou rovnako dôležitou funkciou je možnosť rozmrazovania . Dojčiace matky často vylučujú prebytočné mlieko a ukladajú ho do mrazničky v upravených nádobách. Často pripravujeme detské jedlá vo väčších množstvách. To, čo dieťa hneď neje, chceme použiť neskôr. Takže jedlo rozdelíme na porcie a zmrazíme ich. Produkt Philips Avent SCF355 / 00 ohrievač fliaš jemne rozmrazuje produkty . Vďaka tomu je rozmrazovanie výrobkov v ňom bezpečnejšie ako v mikrovlnnej rúre.

Ovládací gombík ohrievača Photo 4Obrázok 5 Stručný ilustrovaný návod na použitie

Univerzálnosť

Ak sa rozhodnete kúpiť ohrievač fliaš, stojí za to skontrolovať, či môžeme umiestniť konkrétne fľaše a nádoby na skladovanie potravín. Ohrievač fliaš SCF355 / 00 je kompatibilný so všetkými produktmi Philips Avent dostupnými na trhu . Je zaujímavé, že v tomto zariadení môžete bez problémov zahrievať hotové jedlá aj do pohárov. Do niekoľkých minút zahrievajte menšie a väčšie poháre so zeleninou, ovocím alebo komplexnými jedlami.

Obrázok 6 Jar s pripravenou miskou v ohrievačiFotka 7 Jar s pripravenou miskou v ohrievači

Technické údaje

Zariadenie Philips Avent SCF355 / 00 je malé a praktické, jeho rozmery sú iba 16 x 14 x 15 cm . Toto ohrievač fliaš môžeme ľahko uložiť do kuchynských skriniek alebo si ho vziať so sebou na výlet.

Obrázok 8 Napájací kábel s nastaviteľnou dĺžkouObrázok 9 Napájací kábel s nastaviteľnou dĺžkou

Ohrievač vydáva počas prevádzky zvuk. Nie je to príliš hlasné, ale v noci to môže prebudiť ľudí ľahkým spánkom. Nevadí mi to. Myslím si, že vydávanie zvuku pri práci s týmto typom zariadenia je jednoducho žiaduce. To má nepochybne vplyv na bezpečnosť. Keď budeme v noci ospalý vstávať, aby sme pripravili detské mlieko, je ľahké zabudnúť na fungujúce zariadenie.

Photo 10 Interiér ohrievačaPhoto 11 Malá fľaša Avent v ohrievači

Bohužiaľ, tu uvedený ohrievač vody má jednu nevýhodu - nemá časovač s funkciou automatického vypnutia zariadenia . To nie je niečo, bez čoho sa nemôžete obísť, ale uľahčilo by to jeho použitie. Preto musíte sami kontrolovať čas zahrievania a rozmrazovania. V takom prípade bude ako podpora fungovať najjednoduchší časovač.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk