Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Plniace pero - pre šesťročných študentov a študentov stredných škôl

Plniace pero - pre šesťročných študentov a študentov stredných škôl

Nákup pera môže jeho potenciálneho majiteľa spôsobiť veľké problémy. Často berieme do úvahy iba jeho estetiku, ignorujúc ďalšie problémy. Dospelí, ktorých písanie už bolo vytvorené, môžu spracovať ľubovoľné pero. V prípade detí a dospievajúcich je to iné - je tu niekoľko vecí, na ktoré sa treba pozrieť.

pero pre šesť rokov

Ak chcete pomôcť svojmu dieťaťu naučiť sa písať, musíte si vybrať správne vybavenie. Pero pre začínajúceho používateľa pera by malo mať niekoľko funkcií.

Profilovaná rukoväť

Na začiatku dobrodružstva pri písaní sa musí dieťa najskôr naučiť správne držať pero. Palec ich drží na boku, ukazovák je mierne ohnutý zhora a prostredný prst ho nesie zdola.

Twist firmy Pelikan (koszt między 30 a 40 zł). Silikonowe nakładki zabezpieczają przed ślizganiem się pióra w dłoni, dając dziecku poczucie kontroli w czasie pisania.Simple firmy Zenith w przystępnej cenie ok. 10 zł. Często też mają trójkątny kształt, który wymusza prawidłowe trzymanie podczas użytkowania, np. pióro wieczne Perie s profilowany uchwyt, napr. pero

Lateralization

Zvyčajne je dominantná strana tela určená časom, keď sa začnete učiť. V súčasnosti nikto nepovažuje ľavicu za nevýhodu a nalieha na dieťa, aby písalo pravou rukou.

Scribolino firmy Faber-Castell. Pióra kosztują ok. 40 zł.Griffix Pelikana, Mnoho výrobcov pripravilo verzie detských pier pre pravákov aj ľavákov , aby im pomohli písať a podporovať rozvoj malých motorických zručností. Zaujímavé návrhy sú

Nib

Dieťa ešte nie je schopné kontrolovať tlak, preto najvhodnejším pre neho bude pružný hrot ukončený loptou , ktorý sa nerozvrství keď je na papier pritlačený príliš silno. Stojí za to zvoliť hrot s hrúbkou čiary B, t.j. široký, čo znamená, že čiara objavujúca sa na papieri bude hrubá. Na začiatku učenia deti píšu veľkými písmenami, takže takýto nástroj bude pre nich lepší.

Weight

Na začiatok by ste si mali kúpiť odľahčené pero . Svaly šesťročnej ruky ešte nie sú dostatočne silné na to, aby dlho písali ťažkým zariadením. Takže ak nechcete odrádzať svoje dieťa od používania takéhoto písacieho zariadenia, vyberte si perá v plastovom obale.

Zaujímavé farby

Šťastné, farebné, s kreslenými motívmi - to je všetko, čo detské perie práve povzbudzuje, aby používali tento klasický doplnok na písať a spoznávať s ním mnoho rokov.

Pero pre stredoškolákov

Pri nákupe pera pre staršie dieťa, ktoré už malo návyky, je silnejšie a má značne tvarovaný rukopis, je potrebné zohľadniť menej faktorov. , Môže sa ukázať, že najťažšie bude stretnúť chuť teenagera.

Dizajn

Schneider w cenie ok. 35 zł.my.pen firmy Herlitz, które są dostępne w wersji dla prawo- i leworęcznych. Ich cena wynosi ok. 30 zł. Ciekawym wzornictwem cechują się pióra z serii Glam marki Parker. Najtańsze kosztują ok. 40 zł. Jeżeli dziecko jest przyzwyczajone do pisania piórem na co dzień i chcemy mu dać coś, co znajdzie się w piórniku i będzie używane regularnie, postawmy na pióra z serii Od perá z nehrdzavejúcej ocele s krásnymi hrotmi po zaujímavé vzory v plastových obaloch . Musíte len dobre spoznať vkus dieťaťa, takže sa nemusíte hanbiť používať tento nástroj na písanie. Ak má byť pero rozpoznané, je lepšie zvoliť niečo klasické, napríklad perá značky Vector

hrúbka rukopisu

Hroty sú často označené písmenami F, M a B - to sú tri základné hrúbky, ktoré vytvárajú. Čím je písmo menšie a kompaktnejšie, tým je treba zvoliť tenšiu čiaru . A tak F znamená jemný, t.j. tenký, M - stredný, t.j. stredný, a B - široký, t.j. hrubý. K dispozícii sú tiež hroty XF (alebo EF alebo X) - veľmi tenké a BB (alebo 2B) - veľmi silné. Prispôsobenie hrúbky čiary znaku písmena vám umožní jej ľahké prečítanie, preto by ste pri výbere pera mali zvážiť tento faktor.

Tvrdosť hrotu

Dospievajúci už môže písať s menej flexibilným hrotom, takže môžeme zvážiť možnosť poloiflexu alebo rôzneho potrubia . Semiflex je trochu tuhší, ale nakresľuje čiary rôznej hrúbky. Zberné potrubie, bežne známe ako klinec, je tuhý hrot, ktorý nakreslí rovnaké čiary napriek tomu, že mení účet svahu.

Weight

Môže si zvoliť ťažšie pero, ktoré bude v ruke pohodlnejšie. Tínedžer ľahko reguluje tlak a svaly jeho ruky sú už také vyvinuté, že dokážu zvládnuť hodiny písania perom strednej hmotnosti.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk