Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price - čo môže robiť?

Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price - čo môže robiť?

Ako vyzerá Bebo?

Bebo to stworek z dużą żółtą głową przypominającą ekranik. Na jego zielonej buzi znajdziemy duże oczy i uśmiechnięte usta. Dzieci kochają go zwłaszcza za kolorowe tęczowe uszy, trochę przypominające królicze słuchy. Biały tułów i niebieskie buciki są zapełnione barwnymi guziczkami i nadrukami. Tummy Bebo je interaktívne, čo znamená, že dlaždice pripomínajúce malé obrazovky budú dieťaťu blikať v rôznych farbách podľa rytmu hudby . Robot je ľahký, takže ho môžete ľahko vziať na cestu alebo na prechádzku. Vyzerá tiež skvele v detskej izbe a povzbudzuje ich, aby si užili ďalšiu časť zábavy.

Interaktívny panel

Hračka od ceny Fishera vám umožňuje hrať v troch režimoch . Prvým z nich je tanečný a pohybový režim. Robot vyzýva dieťa, aby sa spolu bavilo vo forme tanca a skokov. Prehráva príjemné piesne a zvuky, ku ktorým sa húpa. Druhý režim je vzdelávací. Dieťa sa učí čísla a dokonca počíta. Vďaka rozmanitosti vzdelávacích hier rastie Bebo so svojou maličkou a prispôsobuje režim svojmu veku. Treťou úrovňou je tvorivá zábava s piesňami, opakujúcimi sa frázami, ale aj so zaznamenávaním vlastných slov a spievaním a následným prehrávaním. To všetko je v poriadku s farebnými svetlami, ktoré hračke dodávajú pôvab.

Čo bude Bebo učiť dieťa?

Vďaka možnosti prispôsobenia hry veku dieťaťa bude robot pracovať pre deti staršie ako 9 mesiacov. Umožní dieťaťu objaviť farby a zvuky a povzbudí batoľa, aby sa bavilo s pohybom. Stáli batoľatá budú mať radi najmä hudobný panel, na ktorom budú môcť predvádzať svoje vlastné tance a húpať sa do rytmu hudby. Staršie deti sa predstavia do sveta čísel. Deti objavia svoje mená a naučia sa základy počítania. Funkcia nahrávania vám tiež poskytne zaujímavú zábavu. Vďaka nej hrá batoľa, rozpráva sa s Bebo a cvičí správnu výslovnosť slov.

Ako to ovplyvní vývoj dieťaťa?

Bebo má pozitívny vplyv predovšetkým na zmysly a motorické zručnosti dieťaťa . Interaktívny panel so zvukmi a svetlami upúta pozornosť a núti vás sústrediť váš sluch na opakovanie odbočky. Okrem toho dokonale stimuluje vysoké motorické zručnosti, t. J. Pohyb prostredníctvom tanca. Deti sa navyše učia kauzalitu stlačením každého tlačidla a čakaním na konkrétny efekt.

Robot Bebo od spoločnosti Fisher Price je hračka, ktorá sa nebude nudiť rýchlo a bude pracovať pre jedno dieťa aj jedného súrodenca. Bebo má tiež malú sestru

Bellę. Wyróżnia ją różowa główka i fioletowe buciki. Bella jest równie chętna do zabawy i dostarcza takiej samej dawki energii i mnóstwa radości.

Stojí za to postarať sa o vývoj našich detí a investovať do hračiek, ktoré im môžu slúžiť po dlhú dobu, okrem iného pomáhať pri učení prvých písmen a čísiel.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk