Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 08:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Animácia chôdze a behu Lego - video
22.08.2019
Animácia chôdze a behu Lego - video
Filmy, v ktorých Lego bloky hrajú hlavné úlohy, môžu diváka skutočne priťahovať. Aby sa to však stalo, musíte sa najskôr naučiť základy filmového reme... čítať celé
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
13.08.2019
Čo sa učia „Faktúry a nástroje“ zo služby Play-Doh?
Ciastolin z Play-Doh je jednou z tých hračiek, ktoré milujú batoľatá aj ich rodičia. Každý pravdepodobne počul o pozitívnom vplyve plastickej hmoty na... čítať celé
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
13.08.2019
Testujeme „Hovoriace pero: 500 otázok“ od Clementoniho
Clementoni je rodičom dobre známy pre hračky a súpravy, ktoré učia hrou a podporujú vývoj batoľat. Tentoraz sa pozrieme na vzdelávaciu hru „Hovoriace ... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek
13.08.2019

Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek

101

przewijaku. Trzeba to zrobić jednak w sposób bezpieczny, za pomocą

9

Ako bezpečne ohriať dieťa?

Teoreticky existuje veľa zdrojov tepla, ktoré môžu byť použité na zahriatie dieťaťa. V prvých mesiacoch života je pokožka dieťaťa mimoriadne citlivá, a preto je náchylná na akékoľvek poškodenie vrátane popálenín. Sálavé vykurovacie teleso je zariadenie, ktoré zaručuje bezpečnosť. Prístroj vyrábaný nemeckou značkou REER, ktorý existuje od roku 1922, vyžaruje príjemné teplo a rozloženie teploty v súlade s lekárskymi normami. Preto pri použití tohto typu riešenia nemáme dôvod sa obávať, že by sme mohli dieťa náhodne poškodiť.

5

REER sálavé vykurovacie teleso v praktickom použití

Po vybratí zariadenia z obalu môžete okamžite vidieť, že bolo vyrobené podľa všetkých noriem. Vysoká kvalita materiálov a pevná konštrukcia znamenajú, že sa nebojíme používať radiátor v prítomnosti nášho najcennejšieho pokladu, t. J. Dieťaťa.

6

Promiennik ciepła REER można kupić w wersji 2w1. Tego typu urządzenie umożliwia montaż na dwa sposoby. Jeśli mamy stałe, zaaranżowane miejsce gdzie przewijamy niemowlę, możemy powiesić promiennik na ścianie. Jeśli wolimy, aby promiennik był mobilny, czyli będziemy go przenosić i używać w różnych miejscach, warto skorzystać z dołączonego stojaka teleskopowego z regulacją wysokości.

3

Nevýhodou sálavého ohrievača REER je nanešťastie krátky napájací kábel. Výrobca informuje, že je 185 cm dlhý, ale v praxi - najmä ak zariadenie používame na statíve - nestačí. Radiátor musí byť umiestnený veľmi blízko k elektrickej zásuvke, čo obmedzuje jeho slobodu umiestniť ho na miesto, ktoré vyberieme. Bohužiaľ, natoľko, že som musel počas testov používať predlžovací kábel.

Dôležité je, že ak použijeme stojan, existuje riziko prevrátenia ohrievača. Našťastie výrobca myslel aj na bezpečnosť v tejto situácii - ak zariadenie spadne, automaticky sa okamžite vypne.

1

Radiátor má uhol sklonu v rozsahu 50 stupňov, čo umožňuje optimálne ohrievanie miesta, kde sa dieťa mení.

Používanie ohrievača je veľmi jednoduché. Po zapnutí sa zahreje takmer okamžite - to je veľká výhoda, pretože nevyžaduje predchádzajúce zahrievanie zariadenia a plánovanie okamihu, keď ho chceme použiť. A ako viete, v prípade, že malé dieťa vymieňa a mení plienky, je ťažké niečo naplánovať.

2

Sálavý ohrievač REER má iba dve nastavenia pre vykurovanie - 400 a 800 W. Umožňuje vám prevádzkovať jednu alebo dve žiarovky zabudované do zariadenia. Vďaka tomu je používanie zariadenia jednoduché a bez stresu. Neviem si predstaviť reguláciu úrovne tepla každý jeden stupeň Celzia, pretože by som mal obavy z možnosti zvoliť nesprávnu teplotu a poškodiť dieťa. Tu sa služba maximalizovala. Svietidlá sú tiež zaistené kovovou sieťou, ktorá zabraňuje popáleniu dotykom horúceho žiariča.

7

stojí za to?

Nakoniec zostáva odpoveď na základnú otázku - oplatí sa kúpiť sálavé vykurovacie teleso. V prípade zariadenia REER, ktoré už takmer 100 rokov vyrába výrobky pre bezpečnosť detí doma, je odpoveď áno! Kvalita spracovania, jednoduchosť použitia a predovšetkým bezpečnosť používania tohto zariadenia (iba dva režimy kúrenia, automatické vypnutie v prípade prevrátenia) sú dostatočným odporúčaním.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk