Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
23.08.2019
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
Ako vyzdobiť izbu milenca Star Wars? Tu je niekoľko návrhov, ktoré z detskej izby urobia fantastický svet obľúbených postáv. Sila môže byť s vami! čítať celé
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
23.08.2019
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
Špeciálny deň vyžaduje špeciálne nastavenie. Ak sa pýtate, čo by mal dať malému chlapcovi, ktorý vstúpil do krstu, naznačujeme náznak: premýšľajte o n... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek
13.08.2019

Test sálavého ohrievača REER na výmenu bábätiek

101

przewijaku. Trzeba to zrobić jednak w sposób bezpieczny, za pomocą

9

Ako bezpečne ohriať dieťa?

Teoreticky existuje veľa zdrojov tepla, ktoré môžu byť použité na zahriatie dieťaťa. V prvých mesiacoch života je pokožka dieťaťa mimoriadne citlivá, a preto je náchylná na akékoľvek poškodenie vrátane popálenín. Sálavé vykurovacie teleso je zariadenie, ktoré zaručuje bezpečnosť. Prístroj vyrábaný nemeckou značkou REER, ktorý existuje od roku 1922, vyžaruje príjemné teplo a rozloženie teploty v súlade s lekárskymi normami. Preto pri použití tohto typu riešenia nemáme dôvod sa obávať, že by sme mohli dieťa náhodne poškodiť.

5

REER sálavé vykurovacie teleso v praktickom použití

Po vybratí zariadenia z obalu môžete okamžite vidieť, že bolo vyrobené podľa všetkých noriem. Vysoká kvalita materiálov a pevná konštrukcia znamenajú, že sa nebojíme používať radiátor v prítomnosti nášho najcennejšieho pokladu, t. J. Dieťaťa.

6

Promiennik ciepła REER można kupić w wersji 2w1. Tego typu urządzenie umożliwia montaż na dwa sposoby. Jeśli mamy stałe, zaaranżowane miejsce gdzie przewijamy niemowlę, możemy powiesić promiennik na ścianie. Jeśli wolimy, aby promiennik był mobilny, czyli będziemy go przenosić i używać w różnych miejscach, warto skorzystać z dołączonego stojaka teleskopowego z regulacją wysokości.

3

Nevýhodou sálavého ohrievača REER je nanešťastie krátky napájací kábel. Výrobca informuje, že je 185 cm dlhý, ale v praxi - najmä ak zariadenie používame na statíve - nestačí. Radiátor musí byť umiestnený veľmi blízko k elektrickej zásuvke, čo obmedzuje jeho slobodu umiestniť ho na miesto, ktoré vyberieme. Bohužiaľ, natoľko, že som musel počas testov používať predlžovací kábel.

Dôležité je, že ak použijeme stojan, existuje riziko prevrátenia ohrievača. Našťastie výrobca myslel aj na bezpečnosť v tejto situácii - ak zariadenie spadne, automaticky sa okamžite vypne.

1

Radiátor má uhol sklonu v rozsahu 50 stupňov, čo umožňuje optimálne ohrievanie miesta, kde sa dieťa mení.

Používanie ohrievača je veľmi jednoduché. Po zapnutí sa zahreje takmer okamžite - to je veľká výhoda, pretože nevyžaduje predchádzajúce zahrievanie zariadenia a plánovanie okamihu, keď ho chceme použiť. A ako viete, v prípade, že malé dieťa vymieňa a mení plienky, je ťažké niečo naplánovať.

2

Sálavý ohrievač REER má iba dve nastavenia pre vykurovanie - 400 a 800 W. Umožňuje vám prevádzkovať jednu alebo dve žiarovky zabudované do zariadenia. Vďaka tomu je používanie zariadenia jednoduché a bez stresu. Neviem si predstaviť reguláciu úrovne tepla každý jeden stupeň Celzia, pretože by som mal obavy z možnosti zvoliť nesprávnu teplotu a poškodiť dieťa. Tu sa služba maximalizovala. Svietidlá sú tiež zaistené kovovou sieťou, ktorá zabraňuje popáleniu dotykom horúceho žiariča.

7

stojí za to?

Nakoniec zostáva odpoveď na základnú otázku - oplatí sa kúpiť sálavé vykurovacie teleso. V prípade zariadenia REER, ktoré už takmer 100 rokov vyrába výrobky pre bezpečnosť detí doma, je odpoveď áno! Kvalita spracovania, jednoduchosť použitia a predovšetkým bezpečnosť používania tohto zariadenia (iba dva režimy kúrenia, automatické vypnutie v prípade prevrátenia) sú dostatočným odporúčaním.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk