Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
23.08.2019
Zaisťujeme miestnosť pre fanúšikov Star Wars
Ako vyzdobiť izbu milenca Star Wars? Tu je niekoľko návrhov, ktoré z detskej izby urobia fantastický svet obľúbených postáv. Sila môže byť s vami! čítať celé
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
23.08.2019
10 vlastných pokrstených darčekov pre chlapca
Špeciálny deň vyžaduje špeciálne nastavenie. Ak sa pýtate, čo by mal dať malému chlapcovi, ktorý vstúpil do krstu, naznačujeme náznak: premýšľajte o n... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Tu je nezvyčajná hra so zručnosťami
13.08.2019

Tu je nezvyčajná hra so zručnosťami

Klasické hry sú často pre deti nudné. V tom čase je veľkým „prerušením“ pre malého hráča všetky druhy zručností. Hry, ktoré si vyžadujú špecifické pohyby tela, nielen prsty alebo dlane, sú obzvlášť obľúbené u najmladších hráčov.

Špecifikácia hry:

 • Počet hráčov: 2 - 3 osoby
 • Vek hráčov: 5+
 • Čas prehrávania: približne 15 minút
 • Typ hry: gra zręcznościowa
 • Vydavateľ: Trefl
 • Dizajn hry: Identify Games
 • Herný koncept: Hayo van Dusseldorp
 • Grafický dizajn: Wojciech Kubiak

Obsah balenia

Kartónové hry

„Głodne krokodyle” jest dość cienkie. Jeśli ma dłużej posłużyć, trzeba o nie dbać i uważać, by dzieci go nie pogniotły. Szkoda, bo to tak ciekawych i wyjątkowych elementów gry przydałoby się trwalsze opakowanie. We wnętrzu pudełka znajdują się 3 dwuelementowe profilowane i wzmacniane maski krokodyli z możliwością regulacji, co pozwala na ich dostosowanie do rozmiaru głowy dziecka, oraz 13 piankowych rybek (4 niebieskie, 4 zielone, 4 fioletowe i 1 złota rybka).

Herná esencia

Cieľom každého hráča je chytiť čo najviac rýb v čo najkratšom čase. Prvé a obratnejšie, tým lepšie!

Príprava hry

Hráči si vyberú jednu z troch masiek krokodílov. Pred ich nasadením na hlavu a tvár uvoľnite a potom upravte elastické materiály pripevnené na maskách. Vďaka tomu počas hry nebudú spadať z hlavy detí a nebudú spôsobovať nepohodlie, keď sú príliš stlačené gumou. V pokynoch pre hru „Hladní krokodíly“ je uvedený jednoduchý a čitateľný obrazový popis toho, ako správne nasadiť masky a na ktorých miestach by mali byť gumy na hlavách detí alebo dospelých. Najdôležitejším ukazovateľom správne nasadenej a nastavenej masky je to, že sa otvára a zatvára ústami osoby, ktorá ju nosí. Masky sa nosia správne? Je čas začať!

Rybka

Priebeh hry

Osoba vybraná z hráčov alebo niekto, kto sleduje hru a fandí hráčom, vezme všetky ryby a vyhodí ich nad hlavy hráčov, kričí: "Štart ". V tomto okamihu hráči zaujmú pozíciu, aby chytili ryby - stoja na všetkých štyroch - a začnú zbierať ryby pomocou masiek. Pozor! Hráči si nemôžu pomôcť ani vstať na rovných nohách.

Hráči lovia ryby vo farbe svojej masky. Ak sa niektorému hráčovi podarí chytiť rybu, položí svoju korisť na stôl, stoličku alebo na iné určené miesto. Jeden hráč dokázal chytiť všetky svoje ryby? Hurá! Teraz môže loviť zlaté ryby. Hráč, ktorý ju chytil prvý, vyhráva.

Hra „Hladné krokodíly“ sa dá upraviť pridaním konkrétnych obmedzení spôsobu, akým sa krokodíly pohybujú. Hráči sa môžu rozhodnúť chodiť na kolenách, držať ruky za chrbtom alebo sa krčiť.

Dojmy

Obával som sa kvality masky, sú však naozaj skvelé a prepracované. V zákrutách majú ďalšie zosilnenie. Tam, kde prídu do styku s čelom dieťaťa, majú penový prvok, ktorý sa vyhýba vtlačeniu masky. Gumené pásy, ktoré sa používajú na úpravu masiek, sú hrubé a široké, takže dúfam, že sa v nich veľa udrží. Bočné spojenia prvkov sú dokonale hladké, ale dávajte pozor, aby sa do nich nezačlenili vlasy dievčat.

Hra „Hladní krokodíly“ je úžasná! Dynamický, plný smiechu a radostných výkrikov detí, ktoré sa snažia chytiť ryby. Dlho sme nemali taký úžasný čas. Odporúčam rodinám (masky vyhovujú aj hlavám dospelých) ako jednu z najzaujímavejších arkádových hier, ktoré som doteraz mal možnosť vyskúšať. Je to skvelé!

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk