Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Vlak LEGO
13.08.2019

Vlak LEGO

„Mestský osobný vlak LEGO“ je starostlivo skonštruovaný front s osobnými vagónmi, ktorý osloví deti. Všetky deti, bez ohľadu na pohlavie, sa radi hrajú s vlakmi. Malo by sa zdôrazniť, že hranie s nimi sa neobmedzuje iba na jazdenie. V prípade súpravy „Osobný vlak 60197 LEGO City“ ju dieťa zostaví samo alebo od začiatku. Žlto-šedý osobný vlak s vozňami, ktoré sa ponáhľajú pozdĺž koľaje k výmennej stanici, určite splní očakávania každého vodiča! Skladaný vlak vyzerá realisticky. Okrem lokomotívy sú tu zahrnuté aj dve osobné autá.

1

Špecifikácia:

 • Bloky: LEGO
 • Riadok: Mesto
 • Model: „Osobný vlak LEGO City“
 • Katalógové číslo: 60197
 • Počet prvkov: 677 blokov, 4 minifigúry, inštrukcie
 • Vek: 6 - 12 rokov

zložený vlak

LEGO osobný vlak

„LEGO City pociąg pasażerski 60197” to pojazd z prawdziwego zdarzenia! W tym modelu zamontowano silnik, a także wyposażono go w 10-biegowy pilot z Bluetooth, otwieraną kabinę maszynisty oraz 2 wagony dołączone do lokomotywy. Wewnątrz wagonów znajdują się siedzenia i stoliki. Wagony mają zdejmowane dachy, by można było dostać się do środka. Do zestawu dołączono okrągły tor składający się z 16 zakrzywionych i 4 prostych elementów. I jak na prawdziwej stacji kolejowej jest peron z dwoma siedzeniami i mapą połączeń kolejowych. Nie zapomniano też o sygnalizacji świetlnej. Lokomotywa natomiast ma regulację prędkości.

engine

Technické údaje:

Sada "Osobný vlak LEGO 60197" obsahuje nasledujúce prvky:

 • nástupište s 2 sedadlami a mapu železničných spojení,
 • oválna dráha pozostávajúca zo 16 zakrivených a 4 priamych fragmentov,
 • tyč so železničnou signalizáciou, ktorá sa má stavať,
 • sada nálepiek,
 • 4 minifigúry: 2 cestujúci, dirigent a železničný pracovník,
 • 3 šálky, 3 muffiny, hot dog, croissant, taška na posol a kufor,
 • 5 brožúr s návodom na použitie,
 • Diaľkové ovládanie Bluetooth, ktoré uvádza stroj do pohybu.
 • 8 Na spustenie vlaku sú potrebné batérie 1,5 V LR (AAA).

figúrky

Dimensions:

 • Osobný vlak s vagónmi má výšku asi 11 cm, dĺžku 69 cm a šírku 5 cm.
 • Motorový vozeň je približne 11 cm vysoký, 27 cm dlhý a 5 cm široký.
 • Stredné auto je dlhé asi 21 cm.
 • Posledné auto je dlhé asi 21 cm.
 • Plošina je asi 7 cm vysoká, 11 cm široká a 6 cm dlhá.
 • Skladby zo súpravy po skladaní sú asi 96 x 70 cm.

„Osobný vlak LEGO City 60197“ je veľká skladacia súprava navrhnutá pre deti vo veku 6 - 12 rokov, hoci o tento stroj budú mať záujem aj mladšie deti. Vlak bol realisticky reprodukovaný. Tieto typy modelov v prírodnom meradle možno nájsť na železničných staniciach. Zahŕňa 677 položiek vrátane 4 miniatúr. Dieťa je s touto sadou veľmi radi, keď cvičí motorický vývoj a trpezlivosť.

platforma

Ďalšie funkcie a možnosti riadenia vlaku

Na riadenie vlaku môžete použiť pôvodné diaľkové ovládanie alebo smartfón. Ak chcete k smartfónu pripojiť diaľkovo ovládaný osobný vlak LEGO City Powered-Up, skontrolujte, či je v zariadení povolená funkcia Bluetooth.

Na spustenie vlaku potrebujete:

 • motor pre vlak LEGO City,
 • Napájané zariadenie Smarthub,
 • smartphone alebo tablet.

Pri inštalácii môžete použiť ukážkový film dostupný na internete. (Najprv skontrolujte, či je vaše zariadenie kompatibilné s aplikáciou Powered-Up. Môžete to urobiť tu:

LEGO.pl/devicecheck. U nas aplikacja działa bez zarzutu, a zabawa na tym poziomie daje nowe możliwości, np. uruchamianie sygnałów dźwiękowych.

Zábavné dojmy

Elegantný osobný vlak LEGO City je skvelá hračka. Je vybavený motorom a 10-stupňové diaľkové ovládanie s technológiou Bluetooth poskytuje veľké možnosti. Najdôležitejšou atrakciou je sklopenie modelu, aby ste si mohli vlak užiť. Po zostavení celku môžete zdvihnúť strechu, aby ste videli, čo sa deje vo vozňoch.

Pociągiem można sterować za pomocą 10-biegowego pilota z technologią Bluetooth lub smartfonem. Na otwartym terenie Bluetooth umożliwia zasięg ok. 10 m. Zdalne sterowanie pociągiem daje maluchom ogromną frajdę. Składanie zestawu 5-latkowi nie sprawiło większych trudności. Potrzebował jedynie pomocy z montażem silnika. Prosty w obsłudze pilot lub aplikacja na smartfonie pozwala na sterowanie pociągiem nawet z innego pokoju. Zestaw warto rozbudować o dodatkowe tory i zwrotnice. Trzeba też pamiętać o zapasie baterii tzw. paluszków. Pociąg może poruszać się do przodu i do tyłu. Muszę przyznać, że ta maszyna rozwija sporą prędkość. Podrobnosti ako platforma, postavy LEGO, rozsiahle vybavenie automobilu a zberač na streche si zaslúžia uznanie. Vďaka týmto detailom bude vlak vyzerať skutočne. Počas hrania si môžete zahrať rôzne scény z cesty, vziať cestujúcich zo stanice, poslať na dovolenku alebo ísť do práce. S takýmto vybavením, zábava získava tempo a je zaujímavejšia. Jazda vlakom vás vtiahne do tej miery, že je niekedy ťažké odtrhnúť dieťa od nej. Priebeh zábavy môže byť zakaždým iný, záleží to na fantázii detí
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk