Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Blog
 3. Záhradná trampolína Funfit - test
13.08.2019

Záhradná trampolína Funfit - test

Technické špecifikácie trampolíny Funfit (priemer 312 cm):

 • výška rámu: 75 cm
 • počet prameňov: 60 kusov
 • počet nôh: 3 dvojité v systéme U
 • počet mriežok: 6
 • výška ôk: 180 cm
 • rohož: materiál PP, odolný voči UV žiareniu a vlhkosti
 • jarná obálka: ÁNO
 • prípustné zaťaženie: 120 kg
 • rebrík: ZADARMO
 • trampolína pre autonómnu montáž

zvoľte veľkosť

Trampoliny ogrodowe marki Funfit są dostępne w kilku różnych rozmiarach. W sprzedaży są modele o różnej średnicy, wynoszącej od 183 do 490 cm. To determinuje nie tylko, jak wiele miejsca trampolina zajmie po złożeniu, ale również ile osób jednocześnie może z niej korzystać. V najväčšom modeli môžu tri alebo štyri deti bez skákania na trampolíne preskočiť obavy, že sa narazia do seba.

Voľba by mala byť daná dvoma faktormi - účel a umiestnenie trampolíny. Čím viac priestoru máme v domácej záhrade, tým väčšia sloboda pri výbere správnej veľkosti. Musíte si však pamätať, kto bude skutočne používať trampolínu - malé deti, dospievajúci a možno aj dospelí? Čím väčšia je telesná hmotnosť a výška ľudí používajúcich trampolínu, tým je vhodnejšie zvoliť väčšiu veľkosť.

bezpečnosť predovšetkým

Najväčšou výhodou záhradnej trampolíny Funfit je určite jej kvalita spracovania. Už pri prvej zákazke som mal dojem, že tak kovová konštrukcia, ako aj rohož, na ktorú skočíme na trampolíne, sú vyrobené veľmi pevne.

Skoková rohož v trampolínach Funfit bola vyrobená v Spojených štátoch z prámiku pozostávajúceho zo zmesi špeciálnych materiálov, odolných voči vlhkosti a UV žiareniu, ale tiež preťahovania, čo je v najlacnejších trampolínoch veľký problém (v priebehu času rohož stráca napätie). a elasticita).

Pevná rohož nie je všetko.

Trampolina sygnowana logo Funfit została wyposażona w ocynkowane, szerokie nogi oraz hartowane i galwanizowane sprężyny, co zwiększa ich wytrzymałość i odporność na obciążenia. Sprężyny zostały zabezpieczone materiałem podszytym gąbką, zapewniając im ochronę.

Pri výbere trampolíny je potrebné venovať pozornosť dodatočným ochranným opatreniam, ako je napríklad sieť chrániaca osobu používajúcu trampolínu pred vypadnutím. Prvé okamihy s trampolínou sú veľa zábavy, ale tiež veľa trápnosti, čo uľahčuje vypuknutie nie ako sme plánovali. Vysoká sieťovina vyrobená z odolného tyrylénu (veľmi silné polyesterové vlákno) v trampolíne Funfit je vybavená ochranou proti dvojitému zatváraniu, čo zvyšuje dôveru a pohodlie pri používaní tohto zariadenia.

To všetko sa premieta do vysokej bezpečnosti pri používaní trampolíny, ktorá je rozhodujúca najmä pre deti - pri absencii toľkých ochranných opatrení alebo krehkej konštrukcie by vysoké skoky mohli spôsobiť vážne zranenie alebo zlomeninu.

Trampolína v praxi

Pred použitím trampolíny Funfit ju musíme zostaviť. Táto operácia vyžaduje veľa času a stojí veľa energie (balenie so zariadením má hmotnosť približne 30 kg!), Ale našťastie to robíme iba raz. Zostavy by sa mali zúčastniť dvaja dospelí, najmä pokiaľ ide o väčšie trampolíny. Na pripojenie

siatki zabezpieczającej wysokiej na 180 cm może przydać się drabina.

Akonáhle je montáž za nami, môžeme ísť do príjemnej časti používania trampolíny Funfit, t. j. skákania. Pre model s priemerom 312 cm, priemer dostupných veľkostí, je zaťaženie 120 kg. To umožňuje hrať jedno alebo dve dospelé osoby alebo tri alebo štyri deti.

Veľmi pekným doplnkom k trampolíne je bezplatný rebrík, ktorý deťom uľahčuje vstup na rohož. Rohož samotná má správne napätie, čo umožňuje vysokú a najdôležitejšiu predpovedateľnosť knockoutu.

Trampolína je nielen jednoduchá zábava pre deti, ale aj zaujímavý spôsob, ako zlepšiť obeh alebo spaľovanie tukov pre dospelých. Značka Funfit pridáva do svojich trampolín špeciálnu knihu popisujúcu hry pre najmladších a slúžiace pripravené tréningové plány pre ľudí, ktorí chcú tvarovať svoju postavu bez preťaženia kĺbov, čo je veľká nevýhoda rovnomerného behu v našej krajine. Záhradnej trampolíne Funfit určite chýba kryt, ktorý by mohol zakryť zariadenie, keď sa nepoužije. Každý majiteľ záhrady vie veľmi dobre, že dážď, prach alebo listy môžu ľahko znečistiť všetko vybavenie umiestnené v domácej oblasti a trampolína nie je výnimkou. Po niekoľkých týždňoch nepoužívania je potrebné trampolínovú rohož očistiť, ktorej by sa dalo zabrániť jednoduchým použitím a skôr lacným na výrobu poťahu.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk