Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - Pia 09:00 - 14:30
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Blog
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
24.12.2019
Zdravie a hygiena mamičky a dieťatka
Počas prvých mesiacov života našich ratolestí im musíme zabezpečiť zvýšenú starostlivosť. Nejde len o základné potreby ako kŕmenie, obliekanie či spán... čítať celé
Zariadenie detskej izby
21.12.2019 Článok
Zariadenie detskej izby
Detské postele a postieľky, matrace aj ostatný nábytok nesmú deťom škodiť, alebo ohrozovať ich zdravie. Rovnako aj posteľná bielizeň. Všetko by malo b... čítať celé
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
23.08.2019
10 odporúčaná kozmetika na starostlivosť o opálenú detskú pokožku
Každý rodič vie, že v lete, keď slnko pôsobí najviac, sa o detskú pokožku treba starať jedinečným spôsobom, ale nie každý vie, ako sa o ňu starať po l... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Život každého malého hráča
09.08.2019

Život každého malého hráča

Spočiatku som vynechal hru "

Godzina duszków” w naszych zakupach. Wydawało mi się, że nie jest dla nas. Co prawda na obecnym etapie dla mojego 4-latka jest zbyt skomplikowana, ale bardzo chętnie w nią gramy.

zdje ecie 1

Obsah balenia

„Time of the sprites“ je určite jednou z väčších hier z hľadiska objemu. Krabica je naozaj veľká. Dynamika, s akou bola táto hra vytvorená, si to vyžaduje a bolo takmer nemožné tomu zabrániť. Obsah skrinky je pôsobivý, pretože sa autorom podarilo zmestiť aj strašidelný hrad ! Vo vnútri nájdete: prvky strašidelného hradu (spodná časť škatule, doska a jej vystuženie a 8 stien), 6 magických predmetov a 8 strašidiel (vo forme kovových diskov s nálepkami), 16 misijných kariet, 12 strašidel, maska zo Strasia, prútik s magnetom , digitálne počítadlo a inštrukcia.

zdje ecie 2

podstata hry

Hráči sa spoločne snažia pomôcť malej sprite Stras v zložení skúšky, ktorá je vstupom do elitnej skupiny Haunters. Za týmto účelom bude každý hráč hrať nejaký čas strašidelný duch a so zavretými očami preskúma strašidelný hrad pomocou magnetického prútika . Ak sa hráčom podarí splniť úlohy zo všetkých misijných kariet, vyhrá hru a malý duch sa stane jedným zo skúsených Hauntedovcov.

zdje ecie 3

Príprava hry

Začíname predložením strašidelného hradu v súlade s podrobnými pokynmi v príručke. Potom nalepte nálepky na kovové disky. Zamiešame karty misií a vyberáme 6 kariet, ktoré budú potrebné pre hru. Po stranách dosky umiestnime 10 dlaždíc ducha. Ostatné prvky hry (maska, prútik a meter) sú umiestnené vedľa strašidelného hradu.

zdje ecie 4

Hráči sedia po stranách strašidelného hradu . Najstarší hráč začína. Najprv bude hrať úlohu Strasia, tak si oblieka masku, ale nezakryje mu oči. Popadne prútik a umiestni ho na farebné štartovacie pole. V tomto okamihu si prvý hráč zakryje oči. Go!

zdje ecie 5

Postup hry

Jeden z ďalších hráčov odhalí prvú kartu zo zásobníka misijných kariet. Na karte sa zobrazia 2 kúzelné predmety, ktoré musí hráč so zaviazanými očami nájsť . Úlohou ostatných hráčov je dať hráčovi pokyny pohybujúce sa prútikom s maskou na tvári.

zdje ecie 6

Prútik sa musí držať dosky. Hradné steny sú prekážkami a je potrebné sa im vyhnúť . Držte prútik čo možno kolmo. Pri zbieraní magických predmetov musíte dávať pozor na duchov. Keď sa duch prilepí na prútik, hráč ho musí priviesť na štartové pole a jeho pohyb končí

zdje ecie 7

Výhra je možná iba pri úspešnej spolupráci všetkých hráčov . Ak sa im podarí dokončiť všetky misie spolu v danom čase, vyhrá. Ak prekročia časový limit alebo pritiahnu prútik do prútika, prehrá. Pokyny k hre obsahujú špeciálnu tabuľku s pokynmi až pre 5 herných variantov v závislosti od úrovne obtiažnosti prispôsobenej schopnostiam a veku hráčov.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

© 2018 Všetky práva vyhradené
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk